Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyuk fel hogy randin vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyuk fel hogy randin vagytok lanyok egy ferfival es elmondja hogy o az agyba szeret szolga lennni mit szolnatok hozza?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem értettem, hogy egy ismerkedős randin a szexuális preferenciák miért téma? ...
2016. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
dobnám...
2016. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy egy hibbant, idióta, egyrészt mert első randin felhozza a szex témát, másrészt mert egy tutyi-mutyi, aki még élvezi is...Otthagynám ahol találtam.
2016. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Örülnék hogy az elején kiderült hogy nem illünk össze és elbúcsúznék.
2016. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondanám neki, hogy ebben nem tudnék partner lenni, és ez túl nagy különbség ahhoz, hogy felül tudjunk rajta emelkedni, így nincs értelme folytatni a randit. Megköszönném az eddigi ismerettséget és elbúcsúznék. Többet nem beszélnénk.
2016. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem én lennék az ő embere.

1. Utálom, ha első pár randin előjön a szexualitás, nekem ahhoz jobban kell ismernem a másikat, hogy ilyen téren megnyíljak. Igen, ebben biztos szerepük volt a szüleim nevelésének is. (pl. apám még akkor is frusztrált, ha valaki, aki nem tartozik a szűk családhoz, náluk alszik, és nem azért, mert kicsi a lakás)

2. Nekem nincsenek ilyen vágyaim.

2016. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborodnék fel, de nekem nincsenek ilyen vágyaim, úgyhogy folytatás nem lenne.
2016. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1.nem randitema

2.jobb szeretem ha a pasi dominans az agyban,igy ha mar szobahozta es emiatt bukta is a tovabbi kapcsolatot,szemrebbenes nelkul elmondanam neki

2016. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Jaj ez olyan álszent, bezzeg az senkinek sem baj, sőt még támogatják is, hogy a férfi domináljon az ágyban...

Én nem örülnék neki ha a randi elején rögtön erről lenne szó, de nem is ítélem el. Nincsenek ilyen vágyaim, de ha beleszeretek valakibe és nem valami hadrcore szolgaságra vágyik, és a rendes szexben is benne van, akkor szerintem meg tudnánk tárgyalni.

2016. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem bizarr, ha még alig ismerem, és akkor ezt így bejelenti. Egyből azt gondolnám, hogy valami perverz.

Szóval nem lenne több randi, gyorsan elköszönnék és többet nem keresnénk egymást.

2016. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!