Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki azzal jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki azzal jön, hogy adjuk lentebb az igényeinket ahelyett, hogy mi nőnénk föl hozzá?

Figyelt kérdés

Mindenki kivétel nélkül azt tanácsolja a másiknak ,hogy adjon lentebb az igényiből.

Ez miért jó?

Ez olyan ,hogy nyugodtan lustulj el barátom ne tegyél semmit ,hogy boldog légy ,jó lesz neked az is aki be se jön ,de legalább szóba áll veled.

Nagyon sarkalatos lesz a példa ,de én úgy tudom fölfogni ,hogy minden évben elakarok menni nyaralni 1 hétre külföldre ,de nem tehetem meg jelenleg.

Erre jönne a tanács ,hogy érd be az itthoni panziókkal csak maradj 3-4 napot ,mert azt biztosan megteheted.

Miért nem arra biztatják az embert ,hogy fejlődjön és legyen jobb munkája ahol megtudja keresni a rávalót?

Párkapcsolatban is miért nem azt tanácsolják ,hogy fejlessze magát ,művelődjön találjon hobbit ,foglalkozzon a külsejével ,hogy az olyan embereknél is esélye legyen akinél a mostani fizimiskájával nem lenne?!?

Vagy ez lenne a nagy Magyar mentalitás? :D



2016. ápr. 27. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Hát ebben az országban már annyival több a férfi (főleg a 20as korosztályban), hogy ha nem adnak le az igényükből a férfiak, akkor matematikailag melegházasságra fognak kényszerülni.

A nőknek viszont, mehetnek feljebb az igények, mert van választék, van bőven kínálat férfiakból.

2016. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
42%
Ekkora orbitális baromságot, hogy bármelyik hetero pasi melegházasságra kényszerülne, mert nincs elég nő... Te milyen szerekkel élsz #1? :D
2016. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem olvasod ezt a rovatot? Legalább olyan gyakran tanácsolják azt is hogy fejlődjön a kérdező, menjen gyúrni stb.
2016. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
ezt én se értem mondják a nők add lejjebb az igényeidet és lesz barátnőd! kösz nekem férfiként nem lehet igényem a szép csinos barátnőre 2016 ban 1 férfinek nem lehet igénye mert akkor válogatós hímsoviniszta.....
2016. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#1 és külföldön talán nem élnek nők?


ki a fenének kell egy begyöpösödött magyar mentalitású nő?

2016. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Nem, de engem komolyan érdekel, hogy egy olyan Magyarországon, ahol a melegházasság nem engedett, és elnézve a kormányt, aki a hagyományos kapcsolat és családmodellt biztatja, nem is nagyon lesz, hogy mégis hogyan elképzelhető ez a melegházasságra való kényszer. Őszintén kíváncsi vagyok. :) Puszi
2016. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

#7


Sikerült bebizonyítanod, hogy a politikához is pont olyan hülye vagy mint a magánélethez. Egy jó nagy baromságot röfögtél most.. dehogy támogatja a családmodellt a kormány, ez csak az egész csak egy statisztikamutyi mint a közmunkás program volt, válaszút elé állította az EU a kormányt, hogy vagy migránsok befogadása, vagy pótolja valahonnan azt a 700 000 elvándorolt fiatalt, és a népességfogyást.

Erre behozta a kormány ezt a CSOK-ot aminek annyi értelme volt mint adni a szarnak egy pofont, nem csoda, hogy aki jogosult lenne rá, az sem tudja felvenni, fiatalok meg előre főleg nem veszik fel 3 nem létező gyerekre, éppen annyival növekedtek a CSOK-ra jogosult ingatlanok árai mint amennyi az ingyen igényelhető összeg. Viszont oda tolhatja az EU képébe a kormány, hogy mi családokkal oldjuk meg ezt a problémát, nem muszlimokkal.


Érted már cica?

2016. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Oké, mérges vagy, látom. A politikában igazad van, de ettől függetlenül a kormány a hagyományos családmodellt hirdeti, függetlenül attól, miket csinál. A kérdést sikerül acsarkodás nélkül, lényegre törően megválaszolnod, vagy hisztizel még egy kicsit? :)
2016. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy valaha írtam volna olyat, hogy az embereknek le kéne adni az igényük akármelyik komponenséből is. Általában önfejlesztésre, érdeklődési körök kiterjesztésére, különféle érdekes elfoglaltságokra sarkallom a rászorulókat (pl. a szakítás után állókat, vagy a hiú ábrándokat kergetőket), azaz az idő hasznos kitöltésére. Persze vannak kivételek, elég sokszor hangoztatom is, hogy a muskátlik imádnak a felhők fölött röpködni, és az ő kis (lábuk között hordott) szívüket kizárólag a szerelem első látásra típusú gólkirályok/vízilabdázók/stb. indítják be, akik megalapozzák az elképzelésüket, aztán később csak egyre rosszabb lesz, amikor az ideál olyan mértékben szélsőséges alakot ölt a fejükben az innen-onnan összeszedegetett legkiválóbb férfitulajdonságokból, hogy ennek az egybegyúrt masszának egyetlen férfi sem tudna soha megfelelni, csak éppen ők hisznek ebben az elméletben, és reménytelenül várják, hogy az illúzió valóra váljon. Nyilván ilyenkor muszáj rendet rakni (rakatni) a fejekben, hogy nem úgy megy ám az, de tulajdonképpen az ő dolguk. Vagy rájönnek maguktól, vagy nem. (Tiszta Kierkegaard.)
2016. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én olyankor szoktam azt tanácsolni, amikor:

-látom, hogy tényleg irreális igényei vannak vkinek vmilyen téren, de akkor is arra biztatom, hogy ezt ésszel kell tenni... én is adtam le pl. a tinikori igényeimből párkapcsolati téren, rájöttem, hogy mi a fölös sallang, és tudtam értelmes, igényes párt találni magamnak így

-párkapcsolati téren meg akkor, ha már le vannak futva a körök a hozzászólásokban, és látszik, hogy keresi a kifogásokat, hogy ő miért nem tud... illetve akar magán fejleszteni (nincs időm futni-kondizni, az arcom nem lesz jobb attól, ha jobb a hajam, a kölnitől b..inak néznek a haverok stb.)

2016. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!