Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki azzal jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki azzal jön, hogy adjuk lentebb az igényeinket ahelyett, hogy mi nőnénk föl hozzá?

Figyelt kérdés

Mindenki kivétel nélkül azt tanácsolja a másiknak ,hogy adjon lentebb az igényiből.

Ez miért jó?

Ez olyan ,hogy nyugodtan lustulj el barátom ne tegyél semmit ,hogy boldog légy ,jó lesz neked az is aki be se jön ,de legalább szóba áll veled.

Nagyon sarkalatos lesz a példa ,de én úgy tudom fölfogni ,hogy minden évben elakarok menni nyaralni 1 hétre külföldre ,de nem tehetem meg jelenleg.

Erre jönne a tanács ,hogy érd be az itthoni panziókkal csak maradj 3-4 napot ,mert azt biztosan megteheted.

Miért nem arra biztatják az embert ,hogy fejlődjön és legyen jobb munkája ahol megtudja keresni a rávalót?

Párkapcsolatban is miért nem azt tanácsolják ,hogy fejlessze magát ,művelődjön találjon hobbit ,foglalkozzon a külsejével ,hogy az olyan embereknél is esélye legyen akinél a mostani fizimiskájával nem lenne?!?

Vagy ez lenne a nagy Magyar mentalitás? :D



2016. ápr. 27. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A vessző az előtte lévő szó után kell írni közvetlenül, nem az utána következő elé.
2016. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem tanácsoltam , hogy adjon lejjebb az igényeiből, mert ökörségnek tartom. Ha valaki neked nem jön be akkor nem és kész. Egy normális, hosszútávon működő kapcsolathoz olyan párt kell választani aki külsőleg és belsőleg IS neked való. Ezen nincs mit lejjebb adni.


Egyébként sokan tanácsolják, hogy fejlessze magát az ember, tudatosan nyisson a világ felé ha pl visszahúzódó, ne járjon szakadt ruhákban, és ne öltözzön/nézzen ki úgy, hogy nem lehet eldönteni lány az illető, vagy pasi. Mert hozzám pl már jött oda olyan, elvileg férfi, bár én nem nevezném annak, akinek a feje tetején kontyba volt fogva a haja, rózsaszín pólóban, és fehér lábra tapadós nadrágban volt. Röhejesen nézett ki. És manapság ez a divat.

2016. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!