Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagytok ilyen képmutatóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen képmutatóak, srácok?

Figyelt kérdés

Csomószor belefutok olyanba, hogy mondom valakinek, hogy már jelenleg ismerkedek mással, nem szeretnék beszélgetni, erre mondják, hogy az még semmit nem jelent, nem járok vele, egyébként is, mi az, hogy egyszerre csak egy valakivel ismerkedek...


Máskor meg azzal jönnek, hogy mekkora ribi az, aki egyszerre több pasival ismerkedik...


Szánalmas ez az egész már, de komolyan.


2016. máj. 25. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attack indul!...3...2...1
2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Volt, hogy randiztam egy sráccal, és az rákérdezett, hogy hány randim volt eddig. Amikor őszintén válaszoltam, megsértődött (!)

Mintha attól r..banc lennék, hogy találkozok valakivel (ahogy vele is)

2016. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Akkor minek beszélgetsz vele? Ja, hogy balek-barátnak jó akit kihasználhatsz?
2016. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert gyökerekkel randiztok, azért. Normális férfi nem gondolkodik így.
2016. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetek másokkal, pont erről van szó.
2016. máj. 25. 21:20
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert hiányuk van. Ha nekem megmondja egy nő, hogy valakivel már ismerkedik, vagy elég ha csak kiszagolom ezt, lelépek angolosan. :D Nem kedvelem azt, nem csak rám összpontosul a figyelme, érdeklődése, hanem mellettem lenne még vagy 5 vészfäsz.
2016. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem tudnak mit kezdeni a nyomorult szánalmas életükkel.

Legszívesebben szirénázó, villogós rendőrautóvá változnának, csak hogy észrevegyék őket, hogy "Itt, nézd, itt vagyooook", és ha ne adj Isten hozzászólsz, de nem akarsz tőle semmit, akkor rohadt szemétláda leszel.

2016. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresitek ;) de pm be érdekelne a dolog
2016. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, mikor kérdezem a társaimtól, hogy mért mennek rá foglalt lányokra/nőkre legtöbb olyan választ ad, hogy csak az foglalt akin fekszenek és hasonlók. Szerintem ez beteges és tiszteletlen, mert van aki állítja, hogy komoly kapcsolatot akar tőle, de biztos okkal alakul ez ki. A másik fele meg csak kihasználni akarja őket. A lényeg, hogy vannak kivételek mindkét nemnél.
2016. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg attól még miért kell elutasítani mást, attól még hogy mással ismerkedsz? :D

Egyébként miért ne lehetne több vasat tartani a tűzben, vagy attól még az nem jelenti azt hogy mindjárt meg fogod csalni a másikat :/ meg most lányok, ha ezerszer lepattintjátok a fiúkat, akkor csak a nagy számok törvénye marad, hogy a sokból valamelyik bejön :/

2016. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!