Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg nem veszitek észre, hogy miért kaptok annyi pofont a társkereső oldalakon? Ennyire lükék vagytok, vagy csak tettetitek az ostobát?

Figyelt kérdés

Fénykép nélkül írja nekem, hogy csinos vagyok, mellé meg egy csókos szmájli vagy egy száját nyaló arcocska.

Visszaírom neki, hogy bárcsak én is ugyanezt elmondhatnám róla. Írja, hogy emailban küld képet, én mondom, hogy köszönöm, de nem kell.Erre lekrváz, lehülyéz, lehazugoz és különben sincs hozzá közöm, hogy ő miért bujkál, miért sunyít. Azt majd személyesen óhajtja elmondani. Értem, de én meg zsákbamacskát nem veszek. Erre a válasz, hogy büdös k vagyok, nem is gondolom komolyan a társkeresést, biztos, hogy hamis képpel és adatlappal vagyok fent. Én meg már rájöttem, hogy az ilyen butácska és sérült emberrel szemben nem is kell védekeznem. Kukába rakom, mi mást tehetnék? Aztán meg éjszakákat gondolkodom arról, hogy hova fajultunk mi férfiak és nők.



2016. máj. 22. 15:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%
Mert találtál egy hülyét? Azért durva lenne az összes férfit emiatt elítélni. 28/F
2016. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

Jó, ez egy darab hát... férfi.


Mi van a többivel?

2016. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Idiótákon húzod fel magad? Szerintem tök felesleges! Töröld, tiltsd, röhögj az ilyen agyhalott gyökereken.
2016. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
Kimész a piacra és nézelődsz az almák között. Néhány rohadt alma miatt rámondod az összesre, hogy ugyanolyan? Értelem...
2016. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
56%

Nőkbe is van ilyen egyébként, csak durvábban. Ott még emailbe se mernek sokan képet küldeni...

Szóval, vissza! :D

2016. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 ittittitt ***** válasza:
muhahahah ,és még képes vagy éjszakákat ilyesmin agyalni?kíváncsi vagyok miért kapnak annyi pofont,mert férfri vagyok de nem társkeresőzök de ,ha majd egyszer,akkor tudjam.
2016. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Keserű a szőlő?

Ti is ezt az általánosítást mondjátok rá az összes lányra...

2016. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Majd megszokod...

Két hétig reménykedtem, hogy lehet neten ismerkedni, nőként. Hát, nem lehet!


Tíz pasiból nyolc arra megy, mikor küldhet végre képet a farkáról, mert nekik van valami olyan elképzelésük, hogy ettől feltétlen találkozni is akarsz, és alig várod, hogy rácuppanj...

Mondjuk ez még nem garancia arra, hogy az arcáról is küld képet. :D


A maradék se sokra jó, nem képesek beszélgetni. Rád ír, hogy szia. Aztán vár a csodára. Az ilyen IQ-fighter kérdésektől is falra másztam, hogy "mi járatban", "mi a kedvenc színed", "szoktál főzni", és társaik.

Talán az oviban még elmegy ez a színvonal, de könyörgöm, tegyük fel, hogy felnőtt emberek vagyunk, és nem egy unatkozó, troll 11 éves van a túloldalon.

A helyesírás katasztrófa, ki se tudják magukat fejezni, és adja a diplomás mérnököt.


Egyszerűen beleuntam, feladtam. Főleg, miután az ötvenedik ugyanolyan beszélgetésen voltam túl.


Randiig el se jutottam senkivel.


Kérdező, szerintem tanulj mások hibájából, és hagyd a fenébe. Semmi értelme.

2016. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Kezdő lehetsz még, ha ezen kiakadsz... kolléganők mesélik, hogy a leggyakoribb kapcsolatfelvétel egy kép a farkáról (ha az övé)....

Én arra emlékszem, hogy nőkből is szép számmal voltak lelki sérültek szociopaták... az egy olyan világ.

Sok reményt ne fűzz hozzá.

2016. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodtan elhiheted, hogy aki mentes azoktól a hibáktól, amiket leírsz, ugyanannyi pofont kap, de lehet, hogy még többet is.
2016. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!