Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg nem veszitek észre, hogy miért kaptok annyi pofont a társkereső oldalakon? Ennyire lükék vagytok, vagy csak tettetitek az ostobát?

Figyelt kérdés

Fénykép nélkül írja nekem, hogy csinos vagyok, mellé meg egy csókos szmájli vagy egy száját nyaló arcocska.

Visszaírom neki, hogy bárcsak én is ugyanezt elmondhatnám róla. Írja, hogy emailban küld képet, én mondom, hogy köszönöm, de nem kell.Erre lekrváz, lehülyéz, lehazugoz és különben sincs hozzá közöm, hogy ő miért bujkál, miért sunyít. Azt majd személyesen óhajtja elmondani. Értem, de én meg zsákbamacskát nem veszek. Erre a válasz, hogy büdös k vagyok, nem is gondolom komolyan a társkeresést, biztos, hogy hamis képpel és adatlappal vagyok fent. Én meg már rájöttem, hogy az ilyen butácska és sérült emberrel szemben nem is kell védekeznem. Kukába rakom, mi mást tehetnék? Aztán meg éjszakákat gondolkodom arról, hogy hova fajultunk mi férfiak és nők.



2016. máj. 22. 15:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hú fiúk, szerencsés napra virradtatok, kapás van! Ittittitt egy ordas bögyös, nimfomániás harmincas meddő cigjány! Ez a szuka vállal mindent kamerával, kamera nélkül, nincs ebben semmi szégyen, mindenkinek elmondja, hogy lételeme a kufircolás. Hajrá, fiúk! Ilyen csak egyszer adódik az életben: ingyen, csak most, csak nektek, ne hagyjátok ki a lehetőséget! :) Írjatok neki privit! Nehogy már kakasként kapirgáljátok ki a a gyémánt félkrajcárt a szemétdombon. :)
2016. máj. 22. 17:25
 22/29 anonim ***** válasza:

Maximálisan megértelek, kérdező, de ne add fel. Nekem is az a tapasztalatom, hogy 100-ból jó, ha egy férfival érdemes egyáltalán kommunikálni, de azért az egyért megéri, még ha nem is párkapcsolat lesz belőle, hanem egy jó barátság.

És még mindig ott van a többi ismerkedési csatorna, ahol ugyan hasonló a helyzet (egyszer voltam "diszkóban", hát soha többet, rosszabb, mint a társkereső!), azért mégis elkeltem mindössze fél év ismerkedés után. Hamarabb is összejött volna, ha megkötök bizonyos kompromisszumokat, de örülök, hogy nem tettem, mert így találtam meg a számomra ideális társat.

2016. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 ittittitt ***** válasza:
0%
picikém miért sértegetsz?nem írtam neked semmi sértőt,valakivel összekeversz! nem vagyok sem nő,sem cigány.
2016. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
22-es, nagyon kedves vagy, hogy biztatsz, értékelem a vigasztalásodat. Ó, én nem a társkeresőn élem az életem, nem innen várom a megváltást. Csak elszomorít ez az egész, és igazából nem is magam miatt szomorkodom, hanem a fiatalabb korosztály miatt, akik behúzódnak a csigaházukba és atombomba kell hozzá, hogy kirobbantsuk őket a gyönyörű napvilágra. Én tudom kezelni, ha egy futóbolond engem leolt a társkeresőn, kukába rakom és kész. De a fiatalok halálként élik meg a visszautasítást, őket sajnálom nagyon, miattuk nem tudok aludni néha éjszakánként. Sajnálom a fiatalon elpazarolt éveiket, mert látom, hogy szépek, jók és tehetségesek. Nem jó ez így sehogysem, hogy egészséges, fiatal nők és férfiak senyvednek a magánytól.
2016. máj. 22. 17:42
 25/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, a randikon nyomod? Nagyon ismerős ez a stílus!
2016. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem a Randivonalon vagyok fent (gondolom, erre céloztál), csak egy helyen, de az nem az általad említett.
2016. máj. 22. 20:12
 27/29 anonim ***** válasza:
Menj Tinderre, ott nincs zsákbamacska és nem is tud olyan írni neked, aki nem tetszik.
2016. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, te és még sokan mások olyan sokat panaszkodtok, hogy most már komolyan nekem is regisztrálnom kell, hogy lássam mi a helyzet, vajon válaszoltok-e a levelemre.
2016. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Eszt nem erte meg mi a bajod ha nem adsy esejt hogy nyelje el a szivedet ?? Okoska 38f
2016. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!