Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg nem veszitek észre, hogy miért kaptok annyi pofont a társkereső oldalakon? Ennyire lükék vagytok, vagy csak tettetitek az ostobát?

Figyelt kérdés

Fénykép nélkül írja nekem, hogy csinos vagyok, mellé meg egy csókos szmájli vagy egy száját nyaló arcocska.

Visszaírom neki, hogy bárcsak én is ugyanezt elmondhatnám róla. Írja, hogy emailban küld képet, én mondom, hogy köszönöm, de nem kell.Erre lekrváz, lehülyéz, lehazugoz és különben sincs hozzá közöm, hogy ő miért bujkál, miért sunyít. Azt majd személyesen óhajtja elmondani. Értem, de én meg zsákbamacskát nem veszek. Erre a válasz, hogy büdös k vagyok, nem is gondolom komolyan a társkeresést, biztos, hogy hamis képpel és adatlappal vagyok fent. Én meg már rájöttem, hogy az ilyen butácska és sérült emberrel szemben nem is kell védekeznem. Kukába rakom, mi mást tehetnék? Aztán meg éjszakákat gondolkodom arról, hogy hova fajultunk mi férfiak és nők.



2016. máj. 22. 15:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

# 8: Nagyon sok mindenben osztom a tapasztalataid és egyet is értek veled.

Egy dologra azonban reagálnék, mert nem biztos, hogy jól látod... történetesen én is nyelvtannáci vagyok, a helyesírás sokat nyom a latban ismerkedésnél.

A páromat személyesen ismerkedtem meg, és később kezdtünk csak írásban kommunikálni. Akkor szembesültem vele, hogy két diplomás mérnökként a helyesírása katasztrófa. Végtelenül intelligens és művelt, tanult ember, de diszlexiás, amit gyerekkorában nem ismertek fel, nem kezeltek. Az írásképe alapján biztos én is elhajtottam volna, de ha így tettem volna, akkor veszítettem volna egy nagyszerű társat. Azóta már tudom, hogy a helyesírás nem minden, annak alapján nem lehet reális képet kapni valakiről.

(Ezt most azért írtam, mert a párom elpanaszolta, hogy őt is sokan utasították el társkeresőn a helyesírása miatt, vagy fogadták hitetlenkedve, hogy az, aki. Pedig ez egy olyan "hiba", amiről tényleg nem tehet, és nem ront semmit az emberi minőségén.)

2016. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ó, nem általánosítok én, tudom, hogy vannak fent kiegyensúlyozott férfiak is. Nem vagyok már kezdő, két éve próbálkozom a neten. Azt szerettem volna jelezni nektek, hogy nem a falvédőről másztam le. :) Az egész egy trágyadomb, de tudom, hogy én is ott kapirgálok, tehát nem vagyok különb azoknál, akik ott keresgélnek. Nem húzom fel magam már semmin, inkább csak elszomorít egy kicsit a dolog. A Muháhá Évának meg üzenem, hogy az etnikum vére, a viszkető "inája", és a szélhámos jelleme hatvan helyen a neten, hatvan különböző személyiséget megjátszva, ő is tehet róla, hogy a bizalom megszakad a nők és a férfiak között.
2016. máj. 22. 16:30
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.


Fura, a párom is diszlexiás, ÉS netes társkeresőn ismertem meg.

Mert lehet, hogy nem tökéletes a helyesírása (finoma szólva), de abból ahogy írt, egy intelligens, érzelmes férfinek látszott.


A rossz helyírás egy dolog.

Sya.

Sexi vagy.

Pussy.


Ebben a magasságban ki is akadok...

Vagy nézd meg itt is, hány pasi nem érti, miért nem válaszolnak neki társkeresőn, és a kérdést se tudja normálisan kiírni, egyesszám-többesszám, alany-állítmány, és egyéb szarvashibák.

2016. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%
# 13: ez esetben nem fogalmaztál pontosan, mert ez nem helyesírás, hanem nyelvi igénytelenség kérdése. Amúgy egyről beszélünk.
2016. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
8-as, imádlak, de komolyan! Én már tíz éve nem nézem a helyesírást, pont azért, amiért te sem. :) Felfogtam, megértettem már évekkel ezelőtt, hogy nem ez az intelligencia fmérője. Nem is tettem erről egy betűnyi utalást sem a posztomban. Én már csak úgy imádkozom esténként, hogy "Add Uramisten, hogy ne tudjon helyesen írni, de legyen becsületes, gerinces ember! :)
2016. máj. 22. 16:38
 16/29 LazyJones ***** válasza:
50%
Ha abból a párból próbálnék következtetéseket levonni, akikbe belefutottam társkeresőkön, alighanem már rég pap lennék, vagy valami szociopata nőgyűlölő. Szerintem el kell fogadni, hogy bizonyos kor környékén, és a felett, már szinte minden embernek van valami "bibije". Aláírom, hogy nagy részük egyszerű retardált, vagy fennhéjázó szőkeherceg/királylány, de vannak olyanok is, akik többé-kevésbé normálisak. Ugyanakkor ezek az emberek is kapják a pofonokat szép számmal, és írják le őket első körben olyasmi miatt, mint pl. nincs kép. Nem azt mondom, hogy mindenkivel beszélni kell, hogy dönteni tudj, de azért egy levél után valakit lenullázni? Nem csodálom, hogy a 30. ilyen után frusztrált lesz az ember. Én is az vagyok.
2016. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 ittittitt ***** válasza:
én lennék a muhaha etnikum éva? 👀😭 csak jót nevettem,nem akartalak bántani.
2016. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Fiúk ott az elején, akik hozzászóltatok. Kukacos alma a rakásból meg hasonlók. Tudjátok, ha tíz almából egy lenne kukacos, mosolyogva lépnék tovább, de sajnos itt tízből kilenc az általam fent említett "inteligencs" férfi. Ha nincs szkájpon kamerám, akkor hazug kva vagyok, ha két mondat után nem adok telefonszámot, hazug kva vagyok, ha nem adok emailcímet egy beszélgetés után, akkor hazug kva vagyok. Ha sapka van a fejemen, azért, ha nincs sapka a fejem, akkor meg azért. Persze értem én, hogy a férfiak nagy része, mint a golfban, itt is lukra játszik, és azt is megértem, hogy a visszautasítás traumáját enyhíteniük kell valamivel: "B+ Nyuszika a fűnyírógépedet, már nem is kell!" Csak sajnálom, hogy az ilyen neoprimitívek miatt nem működik a netes társkeresés.
2016. máj. 22. 17:11
 19/29 ittittitt ***** válasza:
0%
eheheh ,kisanyám te jól felhúztad magad,egy hideg teát kérsz? ilyen sz.ar a társkeresőzés,ilyen nehéz párt találni?
2016. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
32%

én képpel és kitöltött adatlappal voltam regisztrálva, és az igazat írtam.. Mégse jött össze semmi..


ennyit erről.

2016. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!