Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet meghódítani, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet meghódítani, egy intelligens, okos, elfoglalt, nehezen elérhető lányt?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy nagyon megkedveltem őt, de meghódítani nem lesz egyszerű. Megszoktam, hogy sok lánynak bejövök és nem igazán kell megerőltetnem magam csajozás terén, most viszont emberemre akadtam. Ugyanis ő más, mint a többi lány, nem lehet könnyen levenni a lábáról. Eleinte elég visszafogottnak tűnt, de ahogy jobban megismertem, azért kicsit megnyílt nekem. Jó fej, humoros, művelt, széles látókörű , művészi beállítottságú, intelligens. Jól tanul, dolgozik is mellette, mindenben jól teljesít, szigorú magához, elfoglalt, visszafogott, független és szabad. Erősen vonzódom hozzá, bár eleinte nem akartam meghódítani, csak kíváncsi voltam rá a titokzatossága miatt, majd szép fokozatosan kedveltem meg egyre jobban. Úgy látom, hogy ő is kedvel engem, szeret ugratni meg beszólogatni, mivel én is gyakran húzom az agyát. Elhívtam kettesben találkozni, azt mondta hogy benne van, de még nem tudja, mikor, mert vizsgái vannak. Én nem akarok semmit se ráerőltetni, nem keresem egyfolytában a társaságát, hagyok neki szabad teret, meg időt és várok, van türelmem, néha persze muszáj egy kicsit rámenősnek lennem, de alapvetően finoman közeledek hozzá. Az biztos, hogyha meg akarom hódítani, az hosszú időbe is beletelhet, de engem ez nem hátráltat meg. Az biztos, hogy kedvel, egy hullámhosszon vagyunk, ez jó alap lehet, de hogy tudnám meghódítani?
2016. máj. 21. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kell kinézni.
2016. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha leteszed helyette a vizsgáit, akkor az elég jó pont lesz.

Egyébként semmit nem írtál a lányról. Minden embernek más tetszik, mástól 'dobja le a bugyit is'. Tehát semmit nem lehet válaszolni a kérdésedre.


Csináld továbbra is azt amit eddig, úgy tűnik sínen vagy.

2016. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak magamat adom, ha vele vagyok, ezen nem is akarok változtatni. Néha kicsit zavarba jövök persze, de alapvetően lazán elvagyunk.
2016. máj. 21. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem jól csinálod, csak legyél türelmes

de ha végzett a vizsgáival, hívd el valahova, hogy ünnepeljétek meg kettesben

2016. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt nemrég. Ha érdekled, találkozni fog veled, bármilyen kevés ideje is van. Ha nem, akkor csak az idődet vesztegeted.
2016. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél eredeti, spontán. Ne is akard meghódítani, hagyd hogy alakuljon, legyenek közös élmények, a lényeg, hogy megismerd, ő is téged. Egy igazán okos lány azt szereti, ha nem játszod az eszed, megpróbálod az egyéniséged megmutatni. Nem kell a hibáidat se kendőzgetni. Aztán majd eldönti, akar e találkozgatni.
2016. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is nagyon tanulok szovak sajat magambol kiindulva amig vizsgaja van addig ne nyomulj mert ugyis a vizsgai lesznek az elsok es csak merges lesz rad hogy onzo vagy es nem veszed figyelembe hogy neki dolga van. Amig vizsgaim vannak en sem nagyon talalkozom a parommal mert minden energiamat a tanulasra forditom. Eut tiszteletben kell tartani.

21/L

2016. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!