Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja meg a képét, belemenjek egy vakrandiba?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy tök jó fej sráccal, de a képét nem akarja megmutatni, mert hogy ronda, de mondtam neki hogy nem érdekel hogy nézz ki mert tök jó vele beszélgetni, szóba stb.

Viszont randizni akar velem, azaz vak randizni.


2016. máj. 21. 11:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Akkor éppen most andalognak a virágszirmos dunaparton :)
2016. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok, jelentem túléltem a vakrandit :)


Mikor először megláttam valóban nem az aki megfogja az embert, tényleg nem volt helyes.

De a randi nagyon jó volt, nagyon okos , kedves, figyelmes pasi, egymás szavába vágtunk úgy meg volt a közös hang, a végére a boci szemű nézése meg is tetszett :)

Szóval én adok ennek még esélyt az biztos, hátha alakul majd valami, nem zárok ki semmit.

2016. máj. 22. 19:49
 33/35 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 órás randi volt és meg akart hívni, ilyet se tapasztaltam még férfitől, de nem engedtem!!
2016. máj. 22. 19:51
 34/35 anonim ***** válasza:

Na majd a következőre engedd hogy meghívjon :)


Örülök a pozitív élményeknek és hogy látod a dolgok értékét. Remélem szép folytatása lesz és hosszú lesz a történet :)

2016. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

én is örülök neki!!!!!

éljenek a bociszemű srácok!!

éljen a tavasz és a szerelem!!!

(ami majd kialakul)

2016. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!