Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja meg a képét, belemenjek egy vakrandiba?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy tök jó fej sráccal, de a képét nem akarja megmutatni, mert hogy ronda, de mondtam neki hogy nem érdekel hogy nézz ki mert tök jó vele beszélgetni, szóba stb.

Viszont randizni akar velem, azaz vak randizni.


2016. máj. 21. 11:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%

Ez napjainkban lett csak ilyen nagy probléma. Szerinted régen egy-egy levélváltás alkalmával mindig mindenki mellékelt képet magáról? Volt olyan korszak az információs társadalom korában is, amikor már neten beszélgettek emberek írásban de képeket még nem igazán tudtak küldözgetni, főleg magukról.


Ez a facebook korszak után lett ennyire fontos. Én néhány napja voltam vakrandin egy lánnyal és szerintem tök jó volt. Sokkal izgalmasabb, így nem alakul ki benned semmilyen előítélet. Maximum azt mondja valamelyikőtök, hogy nem lesz ismétlés. Miért kell ezt ennyire túlspilázni nem értem..

2016. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Bele, de csakis nyilvános helyen, sok ember közt és legyen b terv, hogy el tudj inalni ha valami becsapás van a dologban.
2016. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Hű, ebből kemény zaklatási ügy lesz pár hét múlva XD
2016. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire számít a srác. Ha élőben meglátod, úgyse akarsz majd találkozni vele többet, akkor meg kár vesztegetnie az idejét a randira.
2016. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Titusztitusz ***** válasza:
Ne menj bele vakrandiba SOHASEM, ha jót akarsz magadnak...SOHASEM!
2016. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5. miért nem? Tényleg ha megszeretem a bensőjét akkor már mindegy.....
2016. máj. 21. 11:38
 7/35 anonim ***** válasza:
Ha sokat beszélgettetek, úgyis kiderül valamennyire, hogy milyen ember. Az alapján pedig tudsz dönteni, hogy szeretnél-e találkozni vele vagy sem. Teljesen mindegy hogyan néz ki, senkire nincs ráírva ha egresszív vagy erőszakos.
2016. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Titusztitusz ***** válasza:
21%
Jaj kérdező...ENNYIRE nem lehetel naív...Hát gondolj már bele egy kicsit...SEMMIT SEM TUDOL VALÓJÁBAN az illetőröl, akivel RANDIT AKARSZ MEGBESZÉLNI ISMERETLENÜL...Semmit...Érted ennek a szónak a jelentését? AKÁRKI lehet az az illető...Egy vén perverz állat is, vagy egy unatkozó nő, vagy egy bünöző, aki el akar csalni valahova randira, aztán vagy meg akar erőszakolni, vagy jobbik esetben csak kirabolni...Végig bírod gondolni mindezt??? Randira kizárólag olyan esetekkor szánd el magad, amikoris legalább VEBKAMIN láttad már az illetőt ÉLŐBEN, és nemis csak egyszer...EZT a biztonsági szűrőt tartsd be mindig...Még csak olyannal se randizz soha, aki csak FÉNYKÉPET küldött addig magárol, mivel a kép bárkié lehet...EGYES-EGYEDÜL csak alapos webkamis beszélgetés, vagy csetelés után szánd magad olyasmi lépésre hogy bárkivel is élő randit beszélj meg...
2016. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nekem volt vakrandim, nagyjából 10 perces beszélgetés után. Igaz , elismerem hogy óriási szerencsém is volt az illetővel, Egy ápolt jóképű, rendes fiú bukkant elém mosolyogva a megbeszélt helyen :)


Többet nem is merném így kísérteni a sorsot.

2016. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Akármennyire megszeretted a bensőjét, ki fogsz ábrándulni belőle, ha a külseje nem tetszik.
2016. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!