Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja meg a képét, belemenjek egy vakrandiba?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy tök jó fej sráccal, de a képét nem akarja megmutatni, mert hogy ronda, de mondtam neki hogy nem érdekel hogy nézz ki mert tök jó vele beszélgetni, szóba stb.

Viszont randizni akar velem, azaz vak randizni.


2016. máj. 21. 11:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én már akkor ismerkedtem neten, amikor még nem volt divat a képküldés, eleve digitális fényképezőgépek sem voltak, max. szkennelt képek. Volt ilyen tapasztalatom is, meg olyan is. Szerintem találkozz vele nyugodtan, csak készülj rá, hogy ha nagyon nem tetszik, akkor legyen lelkierőd ezt világosan közölni vele, és véget vetni a randinak.


Amúgy eleve a küldött kép sem garancia semmire, az emberek nem kis része alig hasonlít azokra a képekre, amiket a neten terjeszt magáról.

2016. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 ~OnLány~ ***** válasza:

Szerintem semmi baj nem lesz, ha elmentek.

Ha nem tetszik majd az illető, akkor megmondod neki, vagy nem találkoztok többé, többet úgy sem tehetsz.

Ha képet nem is volt hajlandó küldeni, attól még nem biztos, hogy ronda. És már az is jó, hogy belsőleg megkedvelted.

Egy próbát megér, ha nem jön össze, akkor tovább léptek, vagy barátok maradtok.

2016. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, hogy van még ilyen lány, mint a kérdező. Tök rendes lánynak tűnsz így az írásaid alapján, szerintem igazán szerencsés lesz akivel majd együtt leszel. Kár, hogy egyre kevesebb a hozzád hasonló. Előítéletek nélküli ember szinte már alig létezik. Nem mondom, hogy én tökéletes lennék ilyen téren de ez most nem is rólam szól :)


Szóval sok sikert hozzá!

Esetleg majd írhatnál, hogy mi lett, ha lesz kedved és nem felejted el.

2016. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

23. köszi szépen a szép szavakat :) Meg fogom írni ígérem :)

Holnap délután lesz a randi és forgalmas helyen, szóval meg fogom írni :)

2016. máj. 21. 18:42
 25/35 anonim ***** válasza:
Ezzel mindig úgy voltam, h mi lehetne a legnagyobb baj (bár én ffi vagyok)? Nekem is volt ilyenben részem, volt, hogy mondtam, hogy nem jön be, ne haragudjon, volt, hogy én nem jöttem be neki, volt, hogy kapcsolat lett belőle. :) Sok sikert. :)
2016. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?
2016. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
ilyenkor a kérdező már általában nem válaszol :/
2016. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
lehet azóta már valakinek a pincéjéban van
2016. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este írta azt, hogy "holnap délután lesz", erre ti már éjfél után azt kérdezgetitek tőle, hogy hogy sikerült a randi. Hadd segítsek, nem azért nem válaszol, mert már beton alatt van valahol, hanem mert még nem volt meg a randi. A "holnap" a következő napot jelenti ugyanis magyarul.
2016. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Igazad van, 29-es, én voltam az, aki éjfél után kérdezte... valószínűleg már nagyon fáradt lehettem, hogy így benéztem a dolgot :D
2016. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!