Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemenjek, ha vonzódom hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek, ha vonzódom hozzá nagyon, de tudom, hogy nem akar elköteleződni?

Figyelt kérdés

Szisztok! Kérlek adjtok tanácsot, mert nem tudom, mit tegyek. A volt barátommal 7 évig voltunk együtt (együtt is éltünk); én meg voltam győződve róla, hogy össze fogunk házasodni. Sajnos nagyon csúnya szakítás volt a miénk, azóta 3 hónap telt el. Ő már egészen korán összejött egy lánnyal (akivel már régóta flörtöltek egymással, a szemem láttára.)


Iszonyatosan fáj, de békülésre esély sincs, úgyhogy szeretnék én is tovább lépni. Van egy srác, akivel már évek óta barátok vagyunk, ezért elég sok viselt dolgával tisztában vagyok... Ő nem akar elköteleződni, és gyakran egyéjszakás kapcsolatokba bonyolódik.


Viszont: volt köztünk valami (nem feküdtünk le). Azóta úgy néz rám, mintha ő is érezne valamiféle harmóniát (?) köztünk.


Most óriási nagy dilemmában vagyok. Az exemmel részben a szex miatt mentünk szét, állandóan visszautasított, és ha nem, akkor sem törekedett arra, hogy nekem jó legyen. Most itt van ez a fiú, akiről tudom, hogy a szexben biztosan benne lenne, viszont lehet, hogy utána több nem lenne a dologból.


Én abszolút nem ez az ember vagyok, és úgy érzem, hogy kellene legyen annyi önbecsülésem, hogy nemet mondjak erre. De közben meg iszonyatosan vágyom arra, hogy valakivel együtt legyek... és tudom, hogy benne megbízhatok. (Más kérdés, hogy kapcsolat valószínű nem lenne belőle)


Szerintetek ez nagyon elítélendő lenne? Ti mit tennétek a helyemben?


2016. jan. 7. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha bele tudod kalkulálni azt, hogy egyszer, vagy párszor szeretkeztek, és utána szétmentek valamiért, akkor szerintem megér egy próbát. Semmiképp se számíts komoly kapcsolatra elsőre, ha tudod, hogy kalandozgat.
2016. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy 26 éves vagyok. Úgy érzem, már senkit sem fogok tudni úgy szeretni, mint a volt barátomat. Nagyon fáj ez az egész, mert szerettem volna férjet, családot. Most úgy érzem, ez az álmom szertefoszlott. Egyébként járnék ezzel a sráccal szívesen, csak félek, ő ebbe nem menne bele. (szóval nem kifejezetten szexre keresnék valakit, sőt... de annyira tetszik, hogy lassan már ebbe is belemennék, hogy csak szex)
2016. jan. 7. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

úgy érzem a leírásodról, hogy talán sérültél, és nem pont erre van szükséged.


van ellenpélda: van olyan, hogy valaki hűséges lesz, de szerintem tisztázd le vele, hogy mit szeretnél és mit nem.

2016. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a lassan belemennél azt jelenti, hogy beletörődnél, legalábbis nálam így lenne. szerintem egy olyan kapcsolat, ami nem elégít ki igazán és nem nyújtja a neked járó tiszteletet, csak ront ezen.


a "szerintem" azt jelenti, hogy magamon így vettem észre, és ehhez tartom magam, ha csak lehet.

2016. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen fogok vele beszélni, de nem tudom, mit mondjak. Túl ragaszkodó / követelődző sem szeretnék lenni. Plusz majdnem megtörtént köztünk a dolog, de leállítottam (amit teljesen normálisan fogadott). De most úgy érzem, hogy kétszer nem utasíthatom úgymond vissza, pontosabban nagyon óvatosan kell fogalmaznom.
2016. jan. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!