Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar elköteleződni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elköteleződni, de szerelmemnek hív a leveleiben. Most mit reagáljak?

Figyelt kérdés
24/N vagyok és közel 1 éve ismerem őt. Külföldön él, ezért fél évig távkapcsolatban voltunk, majd szakított velem, mert megismert egy másik nőt, majd vele is szakított és arra jutott, hogy ő képtelen elköteleződni. Pár hete újra találkoztunk és együtt töltöttünk 10 csodálatos napot. Nem beszéltünk a jövőről, nem mondtuk ki, hogy járunk, de azt mondta, hogy szeret. Én is szeretem. A leveleiben szerelmemnek hív, de olyan furcsán érzem magam, amikor én is szerelmemnek szólítom, hiszen azt sem beszéltük meg, hogy látjuk-e egymást még valaha. Mivel nem járunk, azt sem tudom, hogy milyen gyakran írjak neki... Nem érzem, hogy hol van a határ abban az esetben, ha valaki szeret, de nem akar elköteleződni. Szerintetek mit csináljak?

2015. júl. 9. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelműen nem "járás", csak kihasznál téged, buta vagy, hogy nem látsz keresztül rajta. Nem kell sehogy se hívnod, ha nem akarod, ha szexnél több kell, akkor meg legjobb, ha elfelejted. Ha valaki szeret, az el tud köteleződni, hidd el. (Én is ilyen problémákkal küzdöm, csak nő vagyok. Másfél éve van egy párkapcsolatom.)
2015. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!