Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja meg a képét, belemenjek egy vakrandiba?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy tök jó fej sráccal, de a képét nem akarja megmutatni, mert hogy ronda, de mondtam neki hogy nem érdekel hogy nézz ki mert tök jó vele beszélgetni, szóba stb.

Viszont randizni akar velem, azaz vak randizni.


2016. máj. 21. 11:15
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
10. Ez nem így van, tudom hogy nincs az a külső amiből kiábránduljak, nekem csak a benső számít!!!
2016. máj. 21. 12:03
 12/35 anonim ***** válasza:

"5. miért nem? Tényleg ha megszeretem a bensőjét akkor már mindegy....."



NA NE, ezt ne tedd ! Ne akard becsapni saját magad is. Igen is számít a külső, akárki, akármit mond !

15-16 éves koromban nem törődtem magammal, a testalkatommal, én is úgy voltam vele, hogy egy értelmes csaj a belsőmért fog szeretni... a f @ s z t! 23 évesen kellett rájönnöm, kb 3 év edzés után, komolyodást követően, hogy nagyon sokat számít a külső. én is etettem magam azzal a h ü l y e közhelyes dumával, hogy "az igazi szépség belülről fakad".....nagy hiba volt !

2016. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
10. Engem csinos lánynak mondanak az exemet nagyon csúnyának látták de én megszerettem, nem érdekelt hogy néz ki, mindenki mondta hogy Kinga hová tetted a szemedet, szóval ettől nem félek, max attól hogy egy perverz barom
2016. máj. 21. 12:07
 14/35 A kérdező kommentje:
12. Az a szerencse hogy nem vagyunk egyformák!!!!
2016. máj. 21. 12:08
 15/35 Titusztitusz ***** válasza:
36%
Kérdező...Látom, a naívitásod továbbra is határtalan...Hát akkor a változatosság kedvéért most abba gondolj bele egy kicsit, hogy MI OKBOL nem mer vajon az illető legalább "képet" küldeni magárol??? Szerinted AZÉRT nem mer, mert OLYAN JÓL NÉZ KI? Meg olyan "ELLENÁLLHATATLAN FÉRFI"? Elárulok valamit:Internetes ismerkedésnél azok, akik NEM MERNEK/AKARNAK FOTÓT KÜLDENI MAGUKROL,de randit akarnak megbeszélni veled(!!) azoknál bizony valami nagy probléma lehet minden esetben a külsejükkel legalább...(Tekintsünk akkor el egy kicsit az aberrált vén perverz kategóriátol...)Bármennyire is "szimpatikusnak" mutatkoznak a csetelés során...Ezt nyugodtan veheted aranyszabálynak is...De ha semmin se akarsz elgondolkozni, semmibe sem akarsz belegondolni, akkor MI A CSUDÁNAK írsz ki ilyesmi kérdéseket??? Akkor menjél nyugodt lélekkel "vakrandizni"...És váljék egészségedre, akármivel is fogol majd szembesülni a randin...
2016. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

"Ez nem így van, tudom hogy nincs az a külső amiből kiábránduljak, nekem csak a benső számít!!!"

Ezt te sem gondolhatod komolyan.

2016. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
16. Volt már erre gyakorlati példa szóval ebből gondolom komolyan!!
2016. máj. 21. 12:27
 18/35 anonim ***** válasza:
#16 Akkor az valójában egyáltalán nem volt csúnya, legfeljebb volt egy kis tolerálható szépséghibája.
2016. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Menj bele! Persze! tartogat az élet kellemes meglepetéseket is.

Én szinte csak vakrandin voltam eddig. Sosem kértem fényképet és nem is küldtem, ha nem kértek.

Hónapokig beszélgettem egy férfival,anélkül, hogy láttam volna, és mikor elutaztam hozzá vidékre vonattal, és kiürült a peron, és megláttam milyen csúf, akkor majdnem visszaugrottam a vonatra. De nem tettem. És nem bántam meg, mert varázslatos volt az a két év utána vele.

2016. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Menj el és meglátod, hogy milyen. :) Az alap, hogy csak emberek között, pl. egy kávézóban találkozzatok. Mégis mi történhet? Max. kiderül, hogy nem olyan, amilyennek képzelted, de legalább már ezt is tudod. Én azt mondom, hogy hajrá. :)
2016. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!