Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Akik azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik azt mondják, hogy ők normálisak, mégse találnak barátnőt, definiálnák, hogy mit értenek ez alatt, hogy normális?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés adta az ötletet.
2016. máj. 20. 19:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes, hogy szinte senki se értette meg a kérdést rajtam kívül.
2016. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

21: Valóban. Olvasott szövegértés egyes nekem is.


Én nem vagyok feltétlenül normális. De az biztos, hogy nem lennék képes megcsalni a társamat és állítólag ez nem túl gyakori manapság. Meg amúgy nem vagyok egy balhés alkesz, akinek még érettségije sincs.

2016. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Mindegy. A kérdés a magukat rendszeresen így nevezőknek szólt, akik ezt tekintik fennkölt tulajdonságnak. Nem azoknak, akik ideírják, hogy nem normálisak. Kár, hogy ennyi válaszolóból alig volt valamelyik értelmezhető.
2016. máj. 20. 23:04
 24/35 anonim ***** válasza:

Szerintem valóban mindenkinek más a normális. Én normálisnak tartom magam MERT: vannak barátaim akikre számíthatok, van életcélom, vannak hobbijaim, szeretek kikapcsolódni akár egyedül, akár családdal, barátokkal, vagy ha van párom vele. Vannak saját elveim amit betartok, nem mások miatt hanem magam miatt, ilyen ha van valaki aki mellett önmagam lehetek, akkor nem csalom meg.

De ez nem zárja ki azt, hogy az az ember nem normális aki cigizik, miért ne lenne normális? Az nem ehhez köthető, az egy függőség, mint pl. ha valaki kávézik az is függőség, de attól még normális ember lehet mert van egy két szenvedélye legyen akár ez káros is. Az ivás más tészta, ha valaki mértékkel teszi, és nem minden nap, percben iszik, az is lehet ugyanolyan normális mint a többi ember.

Szóval annak ellenére hogy havonta leülök a barátaimmal inni 1-2 sört és véletlen néha többet iszunk mint kellene, attól még normálisnak tartom magam.

Szóval örülök hogy normális vagyok.

2016. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
De akkor most ettől beléjük kéne esniük a nőknek?
2016. máj. 20. 23:55
 26/35 anonim ***** válasza:

Figyelj egy példán keresztül könnyen levezetem neked.

Van egy ismerősöm, tipikus idióta, bunkó, másokon átgázoló, nőket tárgynak tekintő, mindent saját magának akaró férfi.(mondom ezt férfiként)

Na most ő azt állítja magáról hogy normális.

Szerinted van egy épeszű ember aki saját magára mondja hogy én nem vagyok normális? Na ugye hogy nincs.

2016. máj. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Eddig felsorolt tulajdonságokkal nagyjából egyet értek, és azt tudom mondani, ezeket a férfiakat (minket) lehet talán meg kellene becsülni jobban, az alapján amiket itt olvasok, hallok a világban.

Sírnak a lányok, h megcsalják őket, elhanyagolják, nem törődnek velük, csak tárgyként kezelik őket, semmi kedvességet nem kapnak. A pasijuk miért bunkó, követelődző, otthonülő, aki megissza a napi sörét és nem érdekli más. Értelmes programra nem képes vinni a barátnőjét, csak a szex érdekli, nem lehet vele beszélni. Nincs életcéljuk, müveletlenek, nincs jövőképük, nem akarnak családot alapítani.


Na akkor ezeket most fordítsd meg, és megkapod mi a normális.


"De akkor most ettől beléjük kéne esniük a nőknek?"

Nem, rohanjatok a szőke herceg után, aki lehet kicsivel jobban néz ki, cserében majd lehet írni pár hónapos kapcsolat után a fent említett problémákkal a kérdést gyakorira.

2016. máj. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

"Nem, rohanjatok a szőke herceg után, aki lehet kicsivel jobban néz ki, cserében majd lehet írni pár hónapos kapcsolat után a fent említett problémákkal a kérdést gyakorira."


Ezt a kérdésemet úgy értettem, hogy ha ők a normálisak (amivel egyetértek), akkor ez elvileg alapvető. Persze, vannak bunkók, de a normálisságtól senki nem fog bele esni egy másik emberbe.

2016. máj. 21. 11:08
 29/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó előttinek is.
2016. máj. 21. 11:08
 30/35 anonim ***** válasza:
megmondom kérdező úgy hogy ne vedd vádaskodásnak(mint előbb)....szal: ugye lehet itt olvasni panaszokat a férfiakról akik elítélendő ronda dolgokat csinálnak(példálózni hosszan lehetne) a normális fiúk azok akik ilyeneket nem csinálnak(szal normálisnak definiálják magukat). a lányok viszont úgy vannak vele hogy az kizárt dolog hogy rossz emberismerők lennének tehát akikkel nem feküdtek le azoknak is nyilván vannak legalább olyan súlyú rossz tulajdonságaik mint a a rosszfiúknak.....csak mellé még pár fokkal kevésbé helyesek......akik normálisnak tartják magukat azok egyúttal azt is elismerik hogy nem tökéletesek de számításaik szerint még bőven abba a halmazba tartoznak akiknek emberi számítás szerint illene hogy "jusson" nő, mégse jut mert a nők tömegével állnak sorba azoknál akiket később jogosan szidnak a "beetetési időszak " után.....a normális kifejezés legtöbbször a rosszfiú-jófiú vitákban fordul ugyanis elő szerintem
2016. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!