Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Akik azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik azt mondják, hogy ők normálisak, mégse találnak barátnőt, definiálnák, hogy mit értenek ez alatt, hogy normális?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés adta az ötletet.
2016. máj. 20. 19:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Koszi uraim,eddig azt hittem normalis vagyok. De kiderult ,hogy egyaltalan nem ,ezerr draga kerdezo sajnos nem tudok valaszolni a kerdesedre mert nem vagyok normalis. na pusz
2016. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
33%
A normális férfiak találnak barátnőt, ha akarnak.
2016. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

"mit akarsz kérdező? azt bizonygatni hogy a nők értenek a választáshoz és pont az teszi a értékessé a férfit hogy van e mellette csaj?"


Annyira nem bírom, mikor feltesz az ember egy kérdést, és mindenféle vádakkal jön mindenki.

2016. máj. 20. 21:07
 14/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én most férfiakat kérdeztem, a női válaszolóké nem releváns.
2016. máj. 20. 21:08
 15/35 ittittitt ***** válasza:
0%
normális = nem pszihopata robbangató, más minden belefér a normális szó alatt,láttam embert egyedül beszélgetni és ő is azt mondta magáról ,hogy normális :-p
2016. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Igazából nekem annyi elég, hogy ne "szívja a véremet". Ne stresszeljek azon, hogy vajon merre járhat, mit csinálhat; ha otthon van, akkor ne basztasson, hanem pont ellenkezőleg. Mellette fel tudjak töltődni, jól érezzem magam mellette, teljes mértékig megbízhassak benne. No meg hasonló legyen az érdeklődési körünk.


Nem tudom, hogy mit ér a válaszom, mert egy csomó szubjektív dolgot írtam le.

2016. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Normális? Hát... Van saját értékrendem, értelmesen gondolkodok, nem követek semmilyen divatot, nem bántok senkit, sőt..a gyengébbek mellé állok, mert tudom milyen érzés mikor ki vagyok szolgáltatva másoknak. Tudom értékelni a valóban értékes tulajdonságokat. Nagyon érzelmes vagyok. Nem vágyom nagy dolgokra, mindenből annyi kell, amennyire szükségem van. Nem vágyom hatalomra, sőt, hatalom ellenes vagyok. Utálom a mindent elsöprő karrieristákat, akik bármit megtesznek hogy feljebb jussanak. Röviden ennyi.
2016. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy mindig őszinte, közvetlen vagyok. Nem cigizek, nem bulizok, nem is lenne kivel.

Szimplán azért nincs senkim, mert nincs hol ismerkedni.

2016. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Én speciel azért nem találok jelenleg, mert olyan helyen élek, ahol kb esélyem sincs egyedülálló huszonéves és még értelmes nőre.


Persze, definiálom:


Olyan a normális nő, aki kedves, hiszti mentes, nyitott, humoros, barátságos, odaadó, alkalmazkodó, elfogadó, figyelmes, gondoskodó, nem veszik el az anyagi világban, hanem fontos neki a lelki fejlődése és ugyanúgy részt vesz a kapcsolat felépítésében és abban is, hogy haladjon valahonnan valahova a kapcsolat, magyarul szellemileg, lelkileg is a toppon van. Sorolhatnám reggelig.

2016. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Mármint az a kérdés, hogy a pasik hogy definiálják a normális szót, amikor azt magukra értik.
2016. máj. 20. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!