Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális, hogy így érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Összejöttem most egy fiatalabb sráccal, és valamiért úgy érzem, hogy pont mellette kellene igazán felnőttként viselkednem. Mert ő még csak 17 éves múlt, és tudom magamról, meg másoktól is, hogy az ebben az időszakban szerzett tapasztalatok nagyon meghatározzák az embereket, valaki sose heveri ki, ha fiatal korában már rögtön átverték, megcsalták, kihasználták, megalázták, stb.

Nem vagyok szemét csaj, de azért régebben csináltam jó pár hülyeséget, és megbántottam néhány embert alaposan, most viszont semmiképpen sem szeretnék ilyet.


Más is volt már így ezzel?

20N


2016. máj. 16. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen mi a kérdésed mondanivalója? Mert nekem abszolút nem jön át. Hadoválsz a múltadról, mennyi szrságot csináltál, majd arról, hogy milyen meghatározó a fiatalkor. Majd más is volt-e így ezzel.

Tudod mi a válasz? Igen, biztos volt.

2016. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, csináltam egy-két dolgot, amire nem vagyok büszke. De azoknak az időknek már elég régen vége, én pedig tanultam belőlük.
2016. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jót érzem
2016. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!