Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek udvarolok, nagyon szerelmes vagyok belé. Egész álló nap csak rá tudok gondolni. Viszont én

egy nagyon rossz fiú vagyok, elég rossz embernek tartom magam, ennek a lánynak pedig nagyon jó lelke van és féltem őt saját magamtól, mert elég rossz hatással vagyok az emberekre, általában csak ártok és kihasználok mindenkit. Mindenáron össze akarok vele jönni, de félek, hogy csak a saját önzőségem irányít. Azt szeretném hogy ő boldog legyen, őt akarom boldoggá tenni, de gyenge vagyok és önző, valószínűleg csak saját magamat fogom boldoggá tenni általa. Nagyon sokat vívódom magamban, hogy mi lenne a helyes lépés. Volt valaki hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?


2016. máj. 5. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. A lánynak az a jó, ha békén hagyod. Hagyd békén, mielőtt még írtóra beléd szeret, és tönkre nem teszed.

És ezzel az egyé lépéseddel máris elindulsz a jobb emberré válás útján.

Ámen:-)

2016. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez hülye önvédelmi mártírszövegnek tűnik. Nem hiszem, hogy ilyen vagy, inkább csak a felelősségedet akarod elodázni ezzel a szöveggel.


De ha tényleg ilyen vagy, akkor egyszerű: tudod, hogy mi a problémád, ezért máshogy csinálod, hogy elkerüld ezt.

2016. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rossz az hogy értve van?
2016. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira rossz ember lennél, letojnád az ő érzéseit, és boldogságát. :)
2016. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!