Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Azonnali kasza, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Azonnali kasza, ha valakinek sárgák a csontjai, így a fogai is?

Figyelt kérdés

Nem az az enyhe sárgaság, vagy a dohányzás/kávézás miatti, hanem az egész sárga, ahogy a csontjaim is. Igazából nagyon sárgák... És ezen nem segít a fogfehérítés, sajnos származásilag sárga csontokat örököltem.


Emiatt viszont nem mosolyoghatok, mert az "ronda" és mindig aggódni kell, csókolózni pedig nem is mernék, mert biztos, hogy undorítónak találják ezt... Nem tudom milyen szörnyszülött-gének ezek.



#fogak #undorító sárga #nem segít a fehérítő #szörnyszülött vagyok #a vérem is zöld
2016. máj. 19. 21:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#20


Vagyis nagyjából örök magány, mert megszívtam szépségideált aminek nem felelhetek meg?

2016. máj. 19. 22:21
 22/30 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok, aki az elejen oltogatott, *Alex*.


Joszivu leszek es elmondom a velemenyem, ami - mivel nem az orok maganyra karhoztatottsagodat fogja alatamasztani - le fogod sz arni.


Alig talalsz olyan embert, aki minden tekintetben megfelel a szepsegidealnak. Megis nagyon sokan csajoznak/pasiznak/elnek boldog kapcsolatban. Szoval nem, nem csak az a veglet letezik, hogy maganyosan fogsz megdogleni. Persze, ha emiatt szegyenled magad es nem mersz kezdemenyezni, akkor maganyosan fogsz megdogleni.


I'm off.

2016. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Tudod ki hiszi el neked így látatlanban, hogy sárgák a csontjaid...
2016. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#23


Egyszer láttad volna a fogaim, tudnád, hogy más magyarázat nincs, mert ez nem kávé, cigi vagy igénytelenség kövtkezménye, amióta kinőttek sárgák.

2016. máj. 19. 22:55
 25/30 anonim ***** válasza:
Másnak meg görbe az orra vagy kancsal stb. Mindenkinek meg van a maga baja. Lépj túl rajta és tegyél úgy mintha normális lenne. Ha te nem fogod fel hibának az emberek is kevésbé fogják észrevenni. Emellett a többi családtagod és felmenőd is talált párt gondolom én akkor csak nem lehetetlen.
2016. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#25


Azt be kell vallani, hogy a férfi felmenőim kivétel nélkül csaltak. Az egyik befogadott egy az első házaságából menekülő asszonyt aki így hozzáment, a másik egy olyan nővel jött össze akit mások nem bírnának elvielni (hepciás), a harmadik az őrült anyja elől menekülő, sebzettlelkűt talált... Szóval eléggé megkerülték a szabályzatot. Egyik sem a szépsége vagy a nemes tulajdonságai miatt talált valakit.

2016. máj. 19. 23:58
 27/30 anonim ***** válasza:
Szedesd ki a fogaidat és csináltass protkót az majd fehér lesz.Sárga csont...besz#rok.
2016. máj. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Akkor lenne kasza,ha igénytelen lennél,bűzlenél,buta lennél és emellé egy ordas nagy bunkó.Az utolsó kettő együttesét még igényesség mellett sem tudom tolerálni,de más sem.
2016. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetlen nő sem fog téged felboncolni, hogy megnézze a csontjaid színét. :D
2016. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Jó hát akkor sz..d le amit írnak, és menj vissza a sarokba sírni.

Nálam azonnal kasza lennél, de nem a sárga fogaid miatt - ami egyébként a jóistent se érdekli onnantól kezdve, hogy nem igénytelenség miatt van - hanem mert ilyen nyámnyila vagy. Mindenkinek vannak szépséghibái, nincs természetesen tökéletes ember. A barátom sántít, nekem meg kiállnak az első fogaim. Ki a bánatot érdekel? Szerinted másnak nincs baja? Mindenkinek van valami csúnya anyajegye, kusza foga, nagy füle, görbe orra, furán álló ujja, vagy valami.

A különbség csak az, hogy aki éjjel-nappal ezen pánikol, annak soha az életben nem lesz jó, magabiztos kisugárzása, és úgy kis eséllyel lesz vonzó.

Persze erre is fogsz valami kifogást felhozni, nem is tudom minek koptatom a billentyűzetem, úgyis csak sírni fogsz, hogy a gonosz lányok úgyse fognak elfogadni így, brühühü.

22L

2016. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!