Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Azonnali kasza, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Azonnali kasza, ha valakinek sárgák a csontjai, így a fogai is?

Figyelt kérdés

Nem az az enyhe sárgaság, vagy a dohányzás/kávézás miatti, hanem az egész sárga, ahogy a csontjaim is. Igazából nagyon sárgák... És ezen nem segít a fogfehérítés, sajnos származásilag sárga csontokat örököltem.


Emiatt viszont nem mosolyoghatok, mert az "ronda" és mindig aggódni kell, csókolózni pedig nem is mernék, mert biztos, hogy undorítónak találják ezt... Nem tudom milyen szörnyszülött-gének ezek.



#fogak #undorító sárga #nem segít a fehérítő #szörnyszülött vagyok #a vérem is zöld
2016. máj. 19. 21:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok, azért, mert ezt sulykolja beléjük a divat, a sztárok világa.
2016. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
az én csontom csontszínű...igaz még nem láttam de úgy tippelem
2016. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#10 Én azt írtam, hogy "a vérem is zöld talán", csak átírta a rendszer...


#11


De én civil vagyok, nem "sztár"...

2016. máj. 19. 22:02
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
De honna tudod, hogy sárgák a csontjaid? :D vagy hogy azt örökölted? :D kiástad apád sírját?
2016. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#14


Sajnos ha a fogorvos azt mondja, hogy ezt fehéríteni nem lehet akkor valami komolyabb dolog állhat a háttérben.

2016. máj. 19. 22:05
 16/30 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide, hogy nem vagy sztár?
2016. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a bánatba lehet sárga a csontod???De a fő kérdés.....hogy láttad???
2016. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#16


Azt, hogy civilként nincsenek milliárdjaim a sztár-plasztikákra, hogy tökéletes fogsort vásároljak a szüleimtől örökölt torzszülemény-helyett

2016. máj. 19. 22:10
 19/30 A kérdező kommentje:

#17


Nem láttam, csak tuti, hogy így van. Ha minden felmenőmnek sárgák a fogai és nem az az enyhén sárga, hanem sárga az alapszíne akkor biztos a csontjaink se makulátlan fehérek.

2016. máj. 19. 22:14
 20/30 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy miert nem tetszik a lanyoknak? Ez a szepsegideal. Jelenleg. Japanban sokaig a gesak feketere festettek a fogaikat, mert az volt vonzo.


Egy fogkrem reklam pedig valamikor regebben megbukott az eszkimoknal, mert feher fogakat varazsolt a reklam szerint, mikozben ok a sarga fogakert rajongtak.

2016. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!