Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ilyenkor mit éreztek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyenkor mit éreztek? Nincs lelkifurdalásotok?

Figyelt kérdés
irok valakinek társkeresőn... csak neki. Látom, érdeklődési körben valamiben nagyon egyezünk (swing), le is irtam neki. Kint van az "őszinteség" cimke is. Őszintén közeledtem felé, csak neki irtam, olvasott, megnézett - és egy hete nincs válasz. Megkérdeztem, nem vagyok az esete? Arra se semmi...
2016. máj. 16. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Neki biztosan nincs,mert lelkiismerete sincs,de emiatt ne haragudj az összes lányra.
2016. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nincs. Jobb ha azt írja csúnya vagy és nem tetszel? :D
2016. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elég, ha azt irja, hogy nem, hamár a becsületesség cimkét magára vette...
2016. máj. 16. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Attól,hogy egy hamisítványra ráírták,hogy eredeti nég nem lesz az. Remélem érted a hasonlatot. Ennek a csajnak konkrétan nincsen lelkiismeretfurdalása mert nincs. A társkeresõk a húspiacok ahol az ember kedvére válogathat.
2016. máj. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj ügyet ebből.

Az állás pályázatoknál se írnak vissza, tömegtársadalom, tömegemberekkel.


Ha meg ez a közös érdeklődé, akkor olyan nagy érzelmek sincsenek, szóval, lépj tovább!

2016. máj. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és arra nem gondol, hogy egyszer összefuthatunk ilyen helyen?
2016. máj. 17. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értem a sértődöttségedet, de szerintem a becsületesség nem itt kezdődik, és nem ettől lesz becstelen valaki. Ne csináljunk a bolhából elefántot.
2016. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!