Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mi a helyzet, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet, velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Már nem az első eset, bár lehet nem valami jó ötlet, de buliban szerettem volna ismerkedni..

vagy odamentem/mentünk haverral táncolni lányokhoz aztán beszélgetést kezdeményeztem, majd a még a keresztnevét se árulta el..

a következő 3nak barátja van csak épp nem volt velük vagy passz a másik nőnek van barátja, de hajtott volna rám.. a következővel beszélgettem ő már nevét is elárulta, hol tanul egyéb váltottunk pár szót majd hívtam táncolni, de nem jön merthogy itt van az exe..

aztán már meguntam es inkább csak haverokkal tancolgattunk..

rosszakhoz megyek oda vagy nem is lehet ismerkedni buliban vagy mi a franc...

19/F


2016. ápr. 24. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Bulikba általában szórakozni megy az ember és nem ismerkedni. Az már mellékes, ha héba-hóba besikerül valami.


Viszont egy kisebb házibuliban már nagyobb az esély az ismerkedésre!

2016. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát igen sajnos vettem észre :S

hát házibuli errefele nem igen szokott lenni

2016. ápr. 24. 17:20
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze van pasija csak épp nincs ott, ez jó kis kamuduma, nincs pasija csak le akar rázni.
2016. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!