Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerüljem? Vagy mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Nem úgy sült el a dolog egy sráccal, ahogy vártam. Viszont már megszokott lett, hogy bizonyos közegben szoktuk egymás tekintetét keresni, köszönünk egymásnak.


A kérdés: Ha a közelembe kerül, nem nézek már rá? Tehát olyan, mint tekintetkeresés kicsúkva? Mert eddig direkt néztük egymást, de innentől mire?


Jó, ha pont szembe jön velem, köszönök neki, nem miatt, magam miatt, mert én nem vagyok neveletlen, de az, hogy direkt keressem a szemkontaktust, az felejtős innentől, ugye?


Hát, ez nem úgy sikerült...


Szóval logikus, ha innentől kerülöm a szemkontaktust?


2015. dec. 14. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. kerüld.
2015. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent árultál el, így nem lehet konkrét választ adni. Ha már volt vele akármilyen dolgod, kapcsolatod, nem árt ezt verbálisan lezártni a félreértések elkerülése végett.
2015. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Köszönőviszonyban vagyunk. Mindig köszön nekem. Mindig bevonzuk egymás tekintetét, keressük is egymást a tömegben, ha olyan közegbe kerülünk, ahol találkozni szoktunk. Egyszer már beszéltünk, aranyos, kedves volt. Másodjára viszont nem fogadta a közeledésemet. Nem reagált rá semmit.


Hogyan viselkedjek a közelében?

2015. dec. 14. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen érzed, hogy nem akar tőled semmit, akkor szerintem már ne próbálj vele szemezni. Úgy viselkedj a közelében, mint bárki más közelében a suliban.

Ez nem az a szitu, hogy verbálisan kéne lezárni, mert még nem volt ismerkedés, randi, semmi.

Tudomásul veszed, hogy nem akar téged, és továbblépsz, ő már csak egy a sok közül.

Mész tovább, majd jön egy másik fiú, ennyi.

2015. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Levegőnek néztem. Mintha nem vettem volna észre.
2015. dec. 14. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben. És lépj tovább tényleg, mert ha nem csal a szimatom, már vagy egy hete ezen a témán lovagolsz, kérdezel, ami nem baj, csak ahhoz, hogy haladj előre, meg normális maradj, nem szabad erre túlzottan rápörögni, hisz nem volt semmmi. Továbblépni!!! Jön a következő.
2015. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!