Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mélypont, de próbálok pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélypont, de próbálok pozitív lenni?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Szerintem átlagos, végzős egyetemista vagyok, mindenkitől megkapom, hogy csinos vagyok, udvarias, intelligens. A szerelemben mégsincs szerencsém.


Egy ideje már gondolkodom, hogy írjak-e ide, de gondoltam, egy próbát megér, hátha van valami tanácsotok.


Voltak már kapcsolataim, kettő komolyabb (szülők is megismerték), de egyik sem tartott három hónapnál tovább. Általában mindig engem hagynak el, egyszer fordult elő, hogy én szakítottam.


Két éve már egyedül vagyok. De próbálok pozitív lenni, eljárok a barátaimmal sok helyre, ismerkedek. De annyira félek, hogy megint egyedül maradok, hogy nem merek újra nyitni mások felé. Legalábbis igy volt ez egészen februárig...


Amikor is februárban új munkahelyem lett (átmeneti) és ott megismerkedtem valakivel. Újra elkezdtem érezni valamit, úgy éreztem van remény és nyitottam. Nagyon jó élményeket csináltunk és belészerettem.


De pár napja azt írta, szeretné velem befejezni. A gond nem én voltam, legalábbis az elmondása szerint...gyerekei vannak, elvált és idősebb tőlem. Nem lett volna ennek a kapcsolatnak jövője, tudom jól. De ezzel most azt érte el, hogy megint mélyponton vagyok úgy érzem felesleges volt nyitni és én nem érdemlek már semmit...csak hogy elhagyjanak.


Azóta már nem dogozom az adott cégben, lejárt a szerződésem, bár felajánlották, hogy szeptembertől fel tudnak venni állandóra, de nem tudom ezek után elvállaljam-e. Csak nekem lenne rossz őt minden nap újra látni.


Hiányzik, hiányzik az érzés, hogy valaki törődik velem, gondol rám és szeret. Nem tudom, hogyan tovább. Próbálok pozitív lenni de nehéz. Fiatal vagyok, tudom és sok férfi van még a világon...de ezek után nem tudom, hogyan nyíljak meg újra, már nincs erőm hozzá.


És nagyon hiányzik a legutóbbi párom. Azt hittem fog jelentkezni, de nem. Elintézte egy sms-sel, amit a leggerinctelenebb megoldásnak találok és haragszok is rá ez végett. Meg is írtam neki, hogy én személyesen szeretek ilyet megbeszélni, de nem törődött vele. Neki ennyit nem értem. Akkor másnak fogok valaha is?


2016. máj. 15. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Zzzz de szépen megfogalmaztad.
2016. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
-Zzzz- öröm olvasni, amiket írsz.
2016. máj. 15. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!