Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy amikor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor úgy raktam ki képet magamról értékelésre hogy mindenki tudta hogy én vagyok az, akkor szinte csak pozitív visszajelzést kaptam meg 10/10-eket, de (tovább lent)?

Figyelt kérdés

amikor azt mondtam hogy külföldi híresség és nem képfeltöltésre raktam, meg csináltam kamu twittert, akkor iszonyatosan durva kritikákat írtak, és nagyon közönségeseket is, mintha gyűlölnének... :(


és ezek után a pasik sírnak itt hogy a nők megalázzák őket a külsejük miatt...


2016. máj. 15. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mely képek voltak azok?
2016. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudom hogy melyik képekről van szó,


mert volt egy lány aki értékeltette magát képfeltöltéses képpel, aztán egy másikkal ahova kiióírta hogy külföldi celeb, és ha beraktad googlek épkeresőbe, akkor kidobott 1 twittert kő kemény 1 tweetel :D


A lényeg, hogy amikor úgy csináltad hogy lebuktál hogy te vagy rajta, akkor dughatnékuk támadt, és azért írtak ilyeneket,


amiko külföldi celebnek adtad ki magadat, akkor meg csak egy elérhetetlen plázacicást lányt láttak, ezért gyűlölködtek


egyébként nyílván szép vagy, csak még nagyon fiatal hogy állandüóan itt másokkal akarod értékeltetni magadat az alacsony önbizalmad miatt.

2016. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es, ugyan az volt mind a két kép.
2016. máj. 15. 10:48
 4/17 anonim ***** válasza:
okés, de melyik? lemaradtam róla, de kíváncsi lennék rá
2016. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:

Fejtsd ki, legyél olyan kedves összefüggően a kérdésed! LÉCCI!


26/F

2016. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

-.-


Egyszer kiraktam egy képet magamról értékelésre, amiről mindenki tudta hogy én vagyok rajta, és azt mindenki dicsérte.


Aztán később ugyan ezt a képet kiraktam megint értékelésre, csak akkor azt mondtam hogy nem én vagyok ra hanem egy külföldi híresség, és akkor nagyon durván mindenki lehúzta.

2016. máj. 15. 11:03
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted akik itt olvassák ezt a kérdést annak hány százaléka látta azokat a képeket és tudja, hogy miről van szó?
2016. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:

No, végre sikerült tisztázni.


Nagyon egyszerű: amikor azt mondod, h te vagy rajta, akkor a gyk-s férfiak látnak rá esélyt, hogy ismerkedjenek veled -> több dícsérő szavazat.


Mikor kiraktad úgy, hogy ez egy külföldi híresség ->bekerült a képed a kinemsz_rja le, 12 egy tucat ezekből közé.


26/F

2016. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rakd ki ide is a kepet
2016. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom miről van szó XD


bzeg azért a mostani tinilányok nem kispályáznak, csinálnak egy kamu twittert, csak azért hogy külföldi celbnek gondolják őket, ha rákeresnek tineye-al XDXD


Persze azért az ne mmerült fel benned hogy 1 Tweet az nem valami sok, meg egy külföldi celebről nem 1 találat lesz hanem legalább 1000? :D

2016. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!