Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy amikor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor úgy raktam ki képet magamról értékelésre hogy mindenki tudta hogy én vagyok az, akkor szinte csak pozitív visszajelzést kaptam meg 10/10-eket, de (tovább lent)?

Figyelt kérdés

amikor azt mondtam hogy külföldi híresség és nem képfeltöltésre raktam, meg csináltam kamu twittert, akkor iszonyatosan durva kritikákat írtak, és nagyon közönségeseket is, mintha gyűlölnének... :(


és ezek után a pasik sírnak itt hogy a nők megalázzák őket a külsejük miatt...


2016. máj. 15. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert a hírességekkel szemben jóval magasabb a mérce.
2016. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Valaki linkelje már a kérdéseket :D
2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kamu. A gyakori közössége egyetlen egy képen szereplő személyt se minősítene 10/10-esre.
2016. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]

Íme.

2016. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es

Én emlékszem erre a képre 2-3 napja. 3 másik csaj képével volt együtt és az volt a kérdés, hogy kivel kezdenénk, ha csak a külsőt nézzük.

Ő amúgy egy egészen szép lány.


Kérdező! Csak a magam nevében tudok beszélni, de én egész biztosan konzekvensen osztályozok és sosem befolyásol senki sem a véleményemben.

Mondom ezt így is, hogy ha egy bunkó paraszt csaj vagy vagy nagyon édes és kedves, ha ugyanazt a képet mutatod magadról, akkor is ugyanarra foglak értékelni.

2016. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem az történt, hogy észrevették azt, hogy kamu Twitter profil és leoltottak, de egyébként eléggé dekoratív hölgy vagy persze ha a kép tényleg téged ábrázol.
2016. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy ez a Twitter nem rég át lett alakítva, idáig egy több éves inaktív Twitter volt.


Kérdező, ha értékeltetni szeretnéd magad, legközelebb csak annyit írj ki hogy " a képen látható lány mennyire tetszik nektek" és akkor talán kevésbé fognak azon gondolkozni, hogy tényleg te vagy e vagy valami milliomos celeb lány, akit nyílván gyűlölni fognak.

2016. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!