Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mélypont, de próbálok pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélypont, de próbálok pozitív lenni?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Szerintem átlagos, végzős egyetemista vagyok, mindenkitől megkapom, hogy csinos vagyok, udvarias, intelligens. A szerelemben mégsincs szerencsém.


Egy ideje már gondolkodom, hogy írjak-e ide, de gondoltam, egy próbát megér, hátha van valami tanácsotok.


Voltak már kapcsolataim, kettő komolyabb (szülők is megismerték), de egyik sem tartott három hónapnál tovább. Általában mindig engem hagynak el, egyszer fordult elő, hogy én szakítottam.


Két éve már egyedül vagyok. De próbálok pozitív lenni, eljárok a barátaimmal sok helyre, ismerkedek. De annyira félek, hogy megint egyedül maradok, hogy nem merek újra nyitni mások felé. Legalábbis igy volt ez egészen februárig...


Amikor is februárban új munkahelyem lett (átmeneti) és ott megismerkedtem valakivel. Újra elkezdtem érezni valamit, úgy éreztem van remény és nyitottam. Nagyon jó élményeket csináltunk és belészerettem.


De pár napja azt írta, szeretné velem befejezni. A gond nem én voltam, legalábbis az elmondása szerint...gyerekei vannak, elvált és idősebb tőlem. Nem lett volna ennek a kapcsolatnak jövője, tudom jól. De ezzel most azt érte el, hogy megint mélyponton vagyok úgy érzem felesleges volt nyitni és én nem érdemlek már semmit...csak hogy elhagyjanak.


Azóta már nem dogozom az adott cégben, lejárt a szerződésem, bár felajánlották, hogy szeptembertől fel tudnak venni állandóra, de nem tudom ezek után elvállaljam-e. Csak nekem lenne rossz őt minden nap újra látni.


Hiányzik, hiányzik az érzés, hogy valaki törődik velem, gondol rám és szeret. Nem tudom, hogyan tovább. Próbálok pozitív lenni de nehéz. Fiatal vagyok, tudom és sok férfi van még a világon...de ezek után nem tudom, hogyan nyíljak meg újra, már nincs erőm hozzá.


És nagyon hiányzik a legutóbbi párom. Azt hittem fog jelentkezni, de nem. Elintézte egy sms-sel, amit a leggerinctelenebb megoldásnak találok és haragszok is rá ez végett. Meg is írtam neki, hogy én személyesen szeretek ilyet megbeszélni, de nem törődött vele. Neki ennyit nem értem. Akkor másnak fogok valaha is?


2016. máj. 15. 18:05
1 2
 1/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Fogsz, de csak ha már nem mint űr betöltéseként tekintesz a "valakire".
2016. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csinálod. Ez ilyen. Pont ugyanígy csináld tovább. És épülj ezekből a kapcsolatokból, mindig kicsit jobban nyílj ki. Csak így van értelme.
2016. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne búslakodj majd jönni fog olyan akivel hosszabb távra is kalkulálhatsz.Én már régóta szingliként élem az életem ,nem keresek görcsösen párt.Elfogadom a helyzetem majd változni fog.32 F
2016. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Gerinctelen és nem szerettet,csak sajá magát áltatta hogy ne halj szint másnak hogy ő milyen is valójában
2016. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjam azt, hogy üdv a klubban? :)

Szakítás után vagy ha ilyen történik, általában ezt érzi az ember. Én 9 hónapja szakítottam a volt barátnőmmel de még azóta sem tudom mitévő legyek. Minél több kapcsolatod volt, annál nehezebb komolyan venni az embereket. Feltéve, hogy komoly kapcsolatot szeretnél. De az írásod alapján igen.


Szerintem még nagyon nem vagy elkésve egyébként. Mi lenne ha most nem görcsölnél rá ezekre a dolgokra? Lehet, hogy most nagyobb a nyomás rajtad, vizsgák, stb.. picit próbálj meg kikapcsolódni. Találj valamit a világban ami boldoggá tesz. Ha egedül is képes vagy örülni bizonyos dolgoknak akkor egy igazi jóbarát aki aztán a párod lehet, már csak tökéletessé teszi ezeket a dolgokat. Ne gondolj ilyenekre, hogy te rossz vagy és az a sorsod, hogy csak elhagyjanak. Ez nem így van, csak még nem jött el a te időd :)


Nézd a jó oldalát a legutóbbi dolgoknak is. Legalább egyikük sem játszotta az eszét, mindegyik őszintén megmondta mire számíthatsz. Az utóbbi sms-es dolog sem véletlen volt ez biztos. Jelzés, neki ennyire számítasz. De van/lesz más akinek jobban.

Ne add fel! :)


F(26)

2016. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gerintelen volt a volt párodtól, de próbáld megérteni kicsit, lehet, hogy olyat tett, amiért nem lett volna képes eléd állni. Ez az ő gyengesége, nem a tiéd. Tudom, szar, de nem tudsz mit csinálni, mint továbblépni ezen.


Szerintem te inkább szeretetéhes voltál, azért mertél rányitni egy gyerekes, elvált pasasra. Ahogy írod, a törődés, szeretet érzése hiányzott, nem maga a pasiba zsongtál bele. Vigyázz, keverhető a kettő.


Legyél sikeres valamiben, hidd el, nem jó dolog a szerelemre felrakni csomó mindent vagy mindent, mert könnyen borulhat az életed. Érj el valamiben komolyabb sikert, a szerelem megvár úgyis.

2016. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

23 évesen több kapcsolatod is volt és többen is érdeklődnek. Így nézd pozitívan! :)

Amúgy, eléggé esélyes, hogy rossz emberek felé nyitsz vagy túl naiv vagy.

2016. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mi gerinctelen van egy sms-ben. Van akinek nehéz ez személyes, így volt ereje hozzá. Van ilyen. Nem ez a lényeg. Hanem, hogy volt egy szép időszakotok együtt és valamiért véget ért és ez most nehéz. De ettől még szép, hogy belementél és ne zárkózz be.
2016. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszokat. :) Megyünk tovább előre, minden napban próbálom megtalálni a jót, még akkor is, ha nehéz.
2016. máj. 15. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem nehéz. Egyszer nézz meg egy katicát hogy mászik végig a fűszálon vagy egy papírlapon és gondolj bele.... vajon ő boldog? Ha igen, akkor mitől? Ha nem, akkor mitől?


De hogy egyszerűbb példát adjak. Ha van háziállatod. Mondjuk egy kutya. Én tudom magamról, hogy néha elhanyagolom a kutyám, de mégis mindig hűséges hozzám és szeret. Mi, emberek tanulhatnánk tőlük. Ő már akkor boldog amikor meglát. De ha meg is simogatom vagy játszom vele akkor van értelme az életének. Pedig nincsen sem ájfónja, sem egyéb eszközei.

A boldogság nem igazán a körülményeken múlik. Néha felnagyítjuk a bolhákat elefánttá. Nincs szükség túlkomplikálni. Elég egy mosoly, egy ölelés, közös séta, egy jóízű beszélgetés. Ezek olyan dolgok amik alapul szolgálnak a későbbi közös élményekhez és az esetleges közös élethez. Hogy legyen mire emlékezni és hogy legyen miről mesélni majd. De az emberek többsége el van tévedve. Nem is csodálom, ilyen a világ. Ilyenné tettük.

2016. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!