Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúval ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fontos leszögeznem, hogy én is roma vagyok (22 éves lány). A családom jobban szeretné, ha roma fiúval járnék, de nekem előItéleteim vannak (hangozzák ez bármilyen furán is :) )


Igazából nem volt előttem jó példa, nem volt olyan férfirokonom, aki ne lett volna hosszabb-rövidebb ideig börtönben... Én elkerültem otthonról, 10 évesen, bentlakásos iskolába, 1-2 havonta jártam csak haza. Aztán egyetemre mentem, jelenleg 3 éves orvostanhallgató vagyok.


A szüleim ilyen szempontból elég "tradicionálisak" azt szeretnék, ha roma fiúval jönnék össze. Eléggé összevesztünk a minap, mert én megmondtam hogy nekem "ilyen fajta" nem kell... Ezen kiakadtak, hogy saját magam ellen fordulok stb...


A másik problémám, hogy a magyar fiúkkal sem megy az ismerkedés. Mindegyik csak a C..lányt látja bennem, meg fél, hogyha lesz valami, majd jön a család...


Nem tudom mit tegyek, keressek mégis roma fiút?? Nem akarom úgy végezni mint a nőrokonaim..



2016. máj. 14. 11:37
1 2 3 4
 31/32 Titusztitusz ***** válasza:
30-as...Azért szerintem a cigány fiúk, és magyar lányok esetét ne keverjük ide...AZ egy egészen más téma és szitu...
2016. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 90-ben született F.. ***** válasza:
mert mér más?
2016. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!