Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúval ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fontos leszögeznem, hogy én is roma vagyok (22 éves lány). A családom jobban szeretné, ha roma fiúval járnék, de nekem előItéleteim vannak (hangozzák ez bármilyen furán is :) )


Igazából nem volt előttem jó példa, nem volt olyan férfirokonom, aki ne lett volna hosszabb-rövidebb ideig börtönben... Én elkerültem otthonról, 10 évesen, bentlakásos iskolába, 1-2 havonta jártam csak haza. Aztán egyetemre mentem, jelenleg 3 éves orvostanhallgató vagyok.


A szüleim ilyen szempontból elég "tradicionálisak" azt szeretnék, ha roma fiúval jönnék össze. Eléggé összevesztünk a minap, mert én megmondtam hogy nekem "ilyen fajta" nem kell... Ezen kiakadtak, hogy saját magam ellen fordulok stb...


A másik problémám, hogy a magyar fiúkkal sem megy az ismerkedés. Mindegyik csak a C..lányt látja bennem, meg fél, hogyha lesz valami, majd jön a család...


Nem tudom mit tegyek, keressek mégis roma fiút?? Nem akarom úgy végezni mint a nőrokonaim..



2016. máj. 14. 11:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzeted.Elég nehéz lehet...
2016. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Titusztitusz ***** válasza:
19-es...Szerintem ne vegyük el a kérdező kedvét a magyar srácoktol, mivel azért az én meglátásom szerint rengeteg magyar férfinek van cigány felesége, vagy barátnője...Énis ismerek sok ilyen párost...És ismerek sok olyan illetőt is, akik TÉNYLEG a cigány csajokra buknak...Én mondjuk nem kifejezetten, de azért nem mindenki olyan mint én...Sőt...Viszont megismételném a fent már álltalam írtakat mégegyszer:Ha a kérdezőnek VAN MÓDJA ARRA, hogy magyar fiúval kösse össze az életét, és egy ilyen sráctol szüljön a későbbiekben gyereket, nagyon nagy hibát követ el, ha nem él a lehetőséggel...Én továbbra is ezt mondanám...
2016. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
52%

"Ismerkdni nem akarok a neten" vs.

- neten kérek pasizási tanácsot

- a net a 21. századi ember életének szerves része, segít a tanulásban, a kapcsolattartásban a szeretteinkkel

- napi legalább két órát nyomogatom az okostelefonom hogy facebookozzak, snapchatezzek, viberezzek, instán csücsöríccsek, hogy ubereztessem a cigány seggem


Szóval értehető okokból... Remélem mindenki vágja hogy miért nem...

2016. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Már bocs, de egy kérdés feltételére használni a netet, illetve a 21. század vivmányait kihasználni nem azt jelenti, hogy a neten akarok ismerkedni...


Hidd el, lánynak nem túl megkapó élmény neten ismerkedni, kibogarászni a 100 agyatlan tahó közül, aki a pö..ét küldözgeti párat, aki esetleg normális is...


A leirásod pedig nem gyengén sértő, főleg, hogy úgy alkotsz véleményt, hogy nem is ismersz...

2016. máj. 14. 12:38
 25/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem is kicsit fura volt, hogy kijelentetted, nem válaszolsz privátra.

Nekem is írnak többen, de hülyeségekkel nem foglalkozok.:)

Amúgy senki nem írt neked itt semmi sértőt szerintem, szóval nem kell a feszkó.

2016. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy nem válaszolok privátba, mert jött pár "hány éves vagy?, küldjek képet? Mennyi nálad a minimum korhatár? Stb..." privát:)


Ezekbe nem akarok belemenni, nem magukkal a privátokkal van bajom.

2016. máj. 14. 12:51
 27/32 anonim ***** válasza:

Jó látni hogy van aki ,,onnét'' is elismeri hogy nem egészen tiszta az egész kereslet és a becsület, és nem a magyarok az ördögök meg g..ik.


Valóban nem lesz egyszerű dolgod, bevallom én sem ismerkednék ilyen okok miatt. Még ha a családom nem is ölne meg, akkor is ott van hogy ki tudja mit csinálna a család(od) ha valami lenne.

Szerintem a magyar fiúkat is meg lehet érteni e téren. Lehet hogy ők is inkább a biztosabbra és a nyugalmasabbra próbálnak építeni, nem pedig arra hogy mi lesz ha pl fenyegetik.


Én inkább kivárnék a helyedben, mert mit veszthetsz? Nem vesznek el amit nem is akarsz, nem lesz gyerek olyantól akitől nem akarod...

2016. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm is roma. Ő se szereti a roma fiúkat.

Amióta ismerem csak magyar pasijai voltak. Érte oda vannak a magyar pasik. Mondjuk nagyon tüzes,temperamentumos,szép, közvetlen nagyon,nagy szájú. Konkrétan percek alatt megbolondít minden pasit.


Én is nagyon szeretem remek barátnő! Benne eddig sosem csalódtam az évek alatt magyar társaimban sajnos nem egyszer kellett :(


Neki is a családja elvárná,hogy roma legyen a párja,de barátnőm nem akar romát.Mondta ő élete,nem érdeklik a hagyományok.


Barátnőm romunglo elvileg itt nem olyan erősek a hagyományok mint a többi népnél.


Viszont te életed,úgy éld ahogy szeretnél!


Tiszteletre méltó,hogy sokan próbálnak kitörni, barátnőm is ilyen tanfolyamra járt,dolgozik most is, nyelvet akar tanulni.


Ő is elítéli a többi romát akik 16 évesen már szülik orrba szájba a gyerekeket és semmi iskola,semmi karrier, se normális élet.

2016. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

képzeld el lefekvés előtt milyen boldog leszel ha megtalálod azt aki illik hozzád. Egy idő után megvalósul.


Szerintem "hiba" volt a szülőknek azt mondani hogy nem akarsz cigány férfival ismerkedni, mert ezt támadásként élik meg. Sokkal jobb lenne, ha valahogy a későbbiekben átfogalmaznád úgy, hogy nem ez alapján választasz. Ha találsz neked megfelelőt, akkor nincs akadálya. Nem ez alapján döntesz.

minden jót

2016. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Hát én ennyiből már látom h normális vagy, innentől nem zavarna a származásod és a családomat sem. Biztos vagyok benne, hogy ha megismer jobban egy férfi akkor irányodban megszűnnek az előítéletei. Nem tudom mióta próbálkozol de ne add fel. Én is orvosira járok és van ott cigány ismerősöm és magyar bnője van. :) Szerintem az anat szigó után már te is láthatod, h nincs lehetetlen! A évfolyamtársaid között keresgélj első sorban akik ismernek.
2016. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!