Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ismerkedési lehetőségei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedési lehetőségei vannak 30 körül egy férfinak, merre keresgéljek?

Figyelt kérdés
Tinder, online társkeresés nem jött be. Haveri kör már megállapodóban, illetve egyre szűkülőben van. Munkahelyemen kizárólag férfiak vesznek körül. Arra rájöttem, hogy ott kell keresni ahol sok nő van és kevés férfi. De mégis merre? Salsa tanfolyam, meg ilyesmi tippeket kaptam, csakhogy oda sok férfi jár, mert mind azt hiszi, becsajozhat. Csakis emiatt pedig nem szeretnék másoddiplomát mondjuk bölcsész szakon mert ott több a nő, hogy nők között legyek.

2016. máj. 8. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
meg a könyvtárban az még a gáz, h ott értelmes csajok vannak, mi? :D meg ragadna rád egy kis értelem is, én is félek, h túl értelmes leszek, és megértem a világ működését, ha nagyon nagy szükség van rá, csak akkor megyek könyvtárba. :D
2016. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Na azért ezt ne hidd, hogy úgymond "átlagos" férfiakra nem is néznek a konditeremben. Nem szoktam senkit merően bámulni, de ha megakad valakin a szemem(főként futás közben, mert akkor unatkozom és jobb híján nézelődök) azok általában az arányosan, de nem túlságosan kidolgozott férfiak. Közelebb is vannak az én edzettségi szintemhez, ha fitness versenyző lennék, lehet jobban vonzanának a nagyobb muszklik. Ennek ellenére tényleg nem itt kezdenék neki bepasizni.

Milyen hobbijaid vannak? Hátha valamit át lehetne úgy alakítani, hogy közösségi élmény legyen belőle.

Én amúgy sokat önkénteskedem, sok embert ismertem már meg így, de azért munka mellett az nehezen fér bele.

Nem biztos, hogy arra kell koncentrálni, hogy becsajozz azáltal, hogy több embert ismersz meg. Lehet, hogy szerzel egy új havert, aki fél év múlva bemutat álmaid asszonyának. Persze frusztráló egyedül lenni, tudom, főként így tavasszal, de lesz ez még így se.

2016. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Emberek nem tudom nektek ki írja az edzéstervet, de ahova én járok ott létezik az a szó, hogy pihenőidő. Vagy ti megállás nélkül szuperszetbe nyomtok mindent? Pihenőidőben szoktak beszélgetni az emberek egymással, olyankor meg lehet ismerni a másikat.


"Saját edzésemre koncentrálok" - nem tudom mit kell azon annyira koncentrálni, hogy fogod a vasat és emeled.


Egyébként meg kb bármire rá lehet mondani, hogy miért NE csajozz ott. Mert ugye konditerembe edzeni járunk, diszkóba bulizni a barátainkkal, könyvtárba tanulni, táncórára táncolni stb.

2016. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-mas

Szerintem a legtöbben nem tartanak pihenőidőt, a terem ahova járok eleve úgy van felosztva, hogy külön termek vannak az egyikben futópadok, ellipszisek, bicajok, egyéb kondigépek, és egy másik teremben az órák, harmadikban a szabadsúlyok, fekpadok. Én csak az első teremben szoktam lenni, max 1, 1,5 órát +bemelegítés szánok az edzésre, és igyekszem csak minimális szüneteket beiktatni.

A beszélgetést a teremben eleve nem támogatják, telefont csak némítva lehet behozni. Lehet aki órákat tölt a konditeremben, az beszélget, de az általam használt teremben ez azért elég ritka. Max odaköszönés szintjén.

Vannak ilyen hangulatú termek és vannak közösségibb termek... ismerkedni BÁRHOL lehet, amennyiben a hangulat adott hozzá. De azért tök jó lenne, ha nem árasztanák el a termeket olyan srácok, akik csak azért mennek le, hogy a nőket stíröljék, meg felszedjék.

2016. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

A súlyzós edzés az pihenőidős. Persze nem kötelező betartani, de könnyen előfordulhat akkor, hogy a jóembert a mentő viszi el.

Én ma például két izomcsoport tartottam pár perc szünetet, amíg egy nővel beszélgettem. Nem kell hozzá órákig lenn lenni. Persze vannak olyanok, akik ott tárgyalják meg a tegnap esti focit, őket rühellem, hasonlóan azokat is, akik bemennek és nyomkodják a telójukat.

2016. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

12-es: Az én edzettségi szintem sem nagy szám, évek óta edzem mert nagyon "törékeny" alkatom volt régen, de ma sem vagyok izomhegy, és kockahasam sincs. Szóval átlagos fickó vagyok. Hobbim például, hogy zenélek. De nem szeretem megemlíteni ezt, mert mindenki a "zenekarom van, koncertezem" végletekre gondol, pedig nálam ez inkább a "hétvégente van valamim ami pihentet és kikapcsol itthon" kategória.


11-es: A könyvtárba járásról: Szerintem butaság lenne könytárba járni csak a csajok miatt, ha eddig nem jártam. Az olvasottság pedig nem egyenlő az értelemmel. Attól, mert valaki hetente elolvas egy 1980-ban írt krimit, romantikus regényt, meg 3 fantasy könyvet, szerintem nem lesz műveltebb, tájékozottabb. A szókincse bővebb lesz, ezt aláírom.


írta valaki, hogy "ki írja az edzésterved.........nem hiszem, hogy nincs pihenő"... Én írom az edzéstervem. A pihenőidő fél-1perc két sorozat között, ami nekem arra elég, hogy pihenjek. Azért pihenőidő. Hogy elmúljon a légszomj, hogy bírjam a következőt. Edzésen pedig arra koncentrálok, hogy ne essen a nyakamra a súly, nem a nőkre.

2016. máj. 12. 06:46
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyébként egy nagyon normális palinak tűnsz, minden elismerésem.

Nyoma sincs a szokásos másokat hibáztató attitűdnek. Remélem összejön valaki a közeljövőben!

2016. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!