Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni srácok hol találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni srácok hol találkoznak mindig ilyen szánalmas nőkkel?

Figyelt kérdés

De ezt most komolyan kérdezem. Nekem az összes barátnőm teljesen normális, kedves, aranyos, gondoskodó, hűséges, és nagyon tudnak szeretni. És igen, átlagos lányokról van szó, de nem csúnyák egyáltalán, csak nincs rajtuk 2 kg smink, nem hordanak szexi ruhákat, nincsen megcsinált hajuk, körmük, stb, és barátja is van a legtöbbjüknek már sok éve, akik egyáltalán nem azok a tipikus jó pasik, sőt, némelyik szerintem kifejezetten csúnya, és nem is pénzesek.


Na most erre én csak annyit tudok mondani, hogy aki csak a felszínes, pénzéhes libákat veszi észre, az meg is érdemli, hogy örökké megalázzák... Ismerek ilyeneket is, de már a fejükön látszik, hogy beképzeltek, meg sem kell szólalniuk hozzá. Egy kis emberismerettel simán kikerülhetők lennének az ilyen csajok...


2016. máj. 2. 03:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Az életben. Ha az illető férfinak nem megfelelő a külsője, akkor a kedves lányokból is negatív reakciót hoz ki.
2016. máj. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én mindig baráti társaságon keresztül találkoztam az ilyen szánalmas nőkkel.
2016. máj. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésedben van a válasz, a normálisabbnak már mind sok éves kapcsolata van, elég sok nőnél próbálkoztam már, hogy rájöjjek, hogy 20 éven felül már így van, aki kedves és aranyos mindnek van párja, akinek meg nincs hiába is néz ki átlagosan várja a szőke herceget fehér lovon, vagy aktuálisabb, hogy egy kigyúrt szépfiút bmw-vel.

És persze az is lehet, hogy valaki a baráti táraságában normális kedves, de ha valaki ismerkedni akar vele akkor már bunkón viselkedik. Sajnos sokszor nagyon bunkók a lányok :/

2016. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Szegeden.. ott csak felszines gonosz lanyok vannak.. a kivetel meg foglalt ;(
2016. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%

"ilyen szánalmas nőkkel"?


Legalább leírnád hogy mi az anyámra gondolsz "ilyen" alatt!!!!!!!


Az meg neked női szemmel aranyos, az nem jelenti azt hogy nekünk is az! A nők nagyrésze pont hogy elmeroggyant, ahogyan te is!

2016. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, ami neked aranyos/kedves, az lehet, hogy velünk pasikkal nagyon is bunkó, nem gondolod?...
2016. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%

Tehat valaszthatnak a szürke kisegér lànyok közül akikre nem indulnak be,és öltözködni se tudnak.


Hmmmm jól hangzik.

2016. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sajnos az elsővel tudok egyetérteni.
2016. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Én is egyetértek az elsővel. Ha egy pasi nem néz ki jól, úgy viselkednek vele, mint egy leprással...
2016. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerinted csak az agyonsminkelt és a végtelenül egyszerű lányok léteznek. Az agyonsminkelt azért nem kell, mert általában kůrvák a nagyon egyszerű csajok meg nem mozgatnak meg túlságosan. A szánalmas jelzőt pedig bármelyik kategóriában ki lehet osztani.
2016. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!