Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, hogy körülbelül minden nő olyan nagyra tartja magát, hogy neki csak külsőleg szuper pasi járhat?

Figyelt kérdés
Én fiúként mindig tisztában voltam az adottságaimmal, hozzátéve, hogy szerintem az sem helyes ha valaki elszáll mert jól néz ki, így mindig mosolyt csal az arcomra, amikor semleges nézelődőként figyelem a lányok reakcióit és a kevésbé helyes fiúktól mind tartózkodik, a helyeseknek pedig illegeti magát :D
2015. okt. 31. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Alanyi jogon jár nekik.
2015. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
adom!
2015. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Normál esetben annak semmi köze a te saját adottságaidhoz, hogy ki tetszik.


Ha valaki arra hivatkozva hogy ő "tisztában van az adottságaival", nem próbálkozik be olyanoknál akik a legjobban tetszenek neki akkor persze, hogy nincsen sikere. Csomószor van olyan, hogy átlagosnak vagy az alattiaknak tartott nők vannak a közízlés szerint "jópasik" mellett. Na, hát ők is rinya helyett inkább hittek magukban, próbálkoztak és összejött.

Én se offoltam soha azért egy nőt sem mert szerintem "túl szép hozzám".

Nem kell "méricskélni" és igazándiból nem is lehet.

2015. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Igazából nem ez volt a lényeg, hanem, hogy aki nem álompasi, azt alapból koptatják esélyt sem adva, sőt semmibe nézik, pedig általában külsőre egy szinten vannak.

2015. okt. 31. 21:01
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nincs olyan, h ki kivel van egy szinten, mert ebben nem is egyezik általában az emberek véleménye, szubjektív dolog.

Meg kit érdekel ki milyen "szinten" van külsőleg? Jobb helyeken nem ilyeneken rágják magukat az emberek, amikor párt keresnek. :D

2015. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy a mondás tartja, mi lemásztunk a fáról, a nőket meg lehúzta a gravitáció. Tisztelet a kivételnek.
2015. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Én is szoktam figyelni ezeket a dolgokat. Nemrég amikor megfigyeltem egy ilyet a srác nagyon csúnyán oltotta a lányt, mert valamin nem egyeztek, látszott, hogy rosszul esett a csajnak, de eltűrte a kis alfának. Átlag srácot szerintem visszaoltott volna és elmegy onnan. Már nekem rossz volt ahogy beszélt vele.
2015. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

#3: "Csomószor van olyan, hogy átlagosnak vagy az alattiaknak tartott nők vannak a közízlés szerint "jópasik" mellett."


A "jó pasik" szedik fel általában az átlagosnak tartott nőket is, és általában nem az átlagosnak tartott nő rohangál a "jó pasi" után. Idővel a "jó pasi" is az átlagos lányok között találja meg élete párját, a felső kategóriás bombázókat pedig továbbkefélik az alfák. Ez a különbség.

2015. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

# 8 Már a szóhasználatod alapján agymosottnak tűnsz kicsit, így nem reménykedem érdemi eszmecserében.


Nincs olyan, hogy ki milyen "kategóriás". Van egy olyan gyanúm, hogy neked a felsőkategóriás bombázó egyenlő a műanyag, csöcsös, lotyós öltözködésű, szétsminkelt nővel, az "átlagos" pedig neked egy ízléses, nem hivalkodó, csinos nő.

2015. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

#9: Engem aztán nem túlzottan érint a meddő kritikád az "agymosott" címletű szövegeddel, ennyi erővel én meg leseggnyalózlak. 1-1. Érdemi eszmecserét felejtős is egy seggnyalóval folytatni, aki jópofizik itt a nők előtt. No, és most hogy episztolárisan szétirtottuk egymást, folytatom.


A felsőkategóriás nő nálam pont nem a műcsöcsű kacsaszájú plázapatkány. Az nálam eleve nem is kategória. Az utcán mászkáló nők legalább 50%-a felsőkategóriás. Csinosak, jól öltözöttek, természetes szépségűek, karcsúak (esetleg egy kis husi elférős még). Minden második nő szinte ilyen. Esély náluk? Nulla. Kitöltetnék velük egy tesztet, hogy mire vágynak? Azt hiszem, a férfiak 90%-a azonnal hátast dobna, amiket elvárnának. Mellesleg te szoktál beszélni átlagos kinézetű, valamint csinos, csodaszép nőkkel? Nem veszed észre a különbséget, hogy az átlagos nők mennyivel lejjebb lépkednek a talaj fölött? Nem veszed észre, hogy a szép nők mennyire el vannak szállva, mert minden ujjukra bármikor megkaphatják a legeslegjobb férfiakat is? Ez pontosan olyan, mint amikor lábak nélkül részt akarsz venni a maratonon. Eleve hosszú a táv is, elég nehéz, a többi, sok ezer egészséges résztvevőről nem beszélve. Hát rúgj akkor te labdába bazzeg, ha ennyire bátor vagy. De meg ne lássam hetek/hónapok múlva, hogy megint fenéken billentett valamelyik "ízléses, nem hivalkodó, csinos nő". Hehe.

2015. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!