Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, hogy körülbelül minden nő olyan nagyra tartja magát, hogy neki csak külsőleg szuper pasi járhat?

Figyelt kérdés
Én fiúként mindig tisztában voltam az adottságaimmal, hozzátéve, hogy szerintem az sem helyes ha valaki elszáll mert jól néz ki, így mindig mosolyt csal az arcomra, amikor semleges nézelődőként figyelem a lányok reakcióit és a kevésbé helyes fiúktól mind tartózkodik, a helyeseknek pedig illegeti magát :D
2015. okt. 31. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

Legkevésbé sem érdekel, hogy a nők mit gondolnak a válaszaimról, csak a tapasztalataimat osztom meg. :) Szóval nem talált of course.


Nem vettem észre szinte semmi összefüggést a nők külseje és személyisége között, pedig elég sokhoz volt közöm, sok helyen megfordultam. Volt minden féle.


Ja, és én szoktam őket fenékbe billenteni, nem ők engem. ;)

2015. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Amikor először skype-oltunk a párommal, azt gondolta, most szó szerint idézem: azért volt zavarban, mert egy olyan gyönyörű nőnek nem olyan férfi kell, mint ő. Viszont én vonzónak találom őt, nem modell arcú, testű de megtestesíti azt a férfit, akire mindig vágytam. Mostanra már megkérte a kezem, és jövőre fogunk házasodni. Szóval én nem jelenteném ki kategorikusan, hogy MINDEN nő. Megsúgom nem is gazdag, de ambiciózus mielőtt előhúzzátok ezt a kártyát.
2015. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fish1 ***** válasza:
59%
Aki ennyire a külső dolgokat nézi, az totál felszínes. És ameddig hajtja a "csudálatos" kinézetű nőket, simán lehet, hogy elmegy a nagy lehetőség mellett :)
2015. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
minden nő rohadtul különlegesnek tartja magát! az összes ku*rva kikéri magának, hogy ő nem olyan lány :D
2015. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Csinosak, jól öltözöttek, természetes szépségűek, karcsúak (esetleg egy kis husi elférős még). Minden második nő szinte ilyen." Második? Alig van finom úrilány. A legtöbbről a "szépség" egy szivacstörlés után lejön. És sok nő ízléstelenül öltözik, mert neveltetésük sincs.
2015. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!