Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, béna utcán idegenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, béna utcán idegenek lányokat megszólítani?

Figyelt kérdés

Korábban írtam már kérdést erről a témáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Akkor az volt a problémám, hogy nem mertem megtenni.


Tegnap bementem a városba (Bp.) megvenni egy könyvet, több boltban is jártam mire megtaláltam. Közben kb. 3 óra alatt 8 lányt szólítottam meg.

Nem akartak ismerkedni velem. Igazából egy volt beszélgetésnek nevezhető, de "van barátom" lett a vége.


Ez volt az első alkalom, hogy így próbálkoztam, és nem akarok egy nap után hosszútávú következtetéseket levonni.

Szeretném tovább folytatni, mert más egyéb ötletem, és lehetőségem nincsen sajnos. :(


Szerintetek hülyeség így nőkkel ismerkedni?



2016. ápr. 17. 13:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

külsőre kb milyen kaliberű vagy, és mennyire voltál tegnap jól öltözve?

És hogyan szólítottad le őket?

2016. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy vibrátorral a kezedben mentél oda hozzájuk, akkor ne csodálkozz, ha nem akartak ismerkedni veled.
2016. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
80%
Magamból kiindulva, én eléggé nyuszi vagyok, szóval ha még tetszenél is, valószínűleg nem járnál sikerrel, mert zavarba jönnék és inkább továbbsétálnék, minthogy beszélgessek veled. :D
2016. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Az utcán idegenként ismerkedés csakis az átlagon felüli kinézetű fiúknak jön be,akiket amúgy is megnéznek lopva a lányok az utcán .Szóval tökéletes sportos test jóképű fejszerkezet .Egyebeknek esélyük sincs, csak gúnyolódás tárgyaivá válnak, vagy valami szatírnak nézik őket.
2016. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Azért szívesn megérdezném, ha minden helyszí alkalmatlan erre, akkor mégis hol kellene... Utca nem jó, ahogy közlekedési egység sem, bolt-könyvtár-szalon-kocsma se, ahogy a net se "erre való". Akkor viszont hogyan kellene ismerkedni?
2016. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
16%
Nem hulyeseg, folytasd csak!
2016. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Első!


Ez egy jó kérdés.


Szerintem olyan hatos lehetek tízes skálán.


Nem volt úgy öltözve mint melóban. Ezen gondolkodtam, hogy érdemes most is úgy kimenni.

Farmer dzseki, alatta egy színű V-nyakú fekete póló, világos kék farmer, fehér edző cipő.


Szövegek?

Hát az első lányt egy boltban szólítottam meg, azzal a kérdéssel, hogy szerinte hol tudnám megvenni azt a könyvet, amit keresek. Aztán rátereltem a témát Ő rá, "Te milyen könyvet akarsz venni?" blabla ekkor már nem tartotta a szemkontaktust, gondolom rájött mit is akarok, megkérdeztem, hogy meginna velem valamit. Mondta, hogy várja a barátnője mennek bulizni, és neki van valakije.


A többi csajt meg azzal szólítottam meg, hogy "megláttalak, és elakartam mondani neked, hogy szép nő vagy"


Ennyi. :(

2016. ápr. 17. 14:00
 8/28 anonim ***** válasza:
16%

#7


Mindnek volt barátja, mi? :S


Sajnos el kell könyvelni hogy 22 felett nemigen van szabad nő... 30 felett megint vannak elváltak, sajnos sokszor gyerekkel.

2016. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Hú, szerintem nagyon béna :(


25N

2016. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%
az utcán vagy bárhol az életben csak akkor van értelme ismerkedni ha magas helyes izmos csipkedően bunkó vagy ha ezek nincsenek meg soha nem lesz barátnőd max kiélt 30 éves vagy kis gyerekes anyuka olyan meg nem kell inkább akkor maradok egyedül.!!!
2016. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!