Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, béna utcán idegenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, béna utcán idegenek lányokat megszólítani?

Figyelt kérdés

Korábban írtam már kérdést erről a témáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Akkor az volt a problémám, hogy nem mertem megtenni.


Tegnap bementem a városba (Bp.) megvenni egy könyvet, több boltban is jártam mire megtaláltam. Közben kb. 3 óra alatt 8 lányt szólítottam meg.

Nem akartak ismerkedni velem. Igazából egy volt beszélgetésnek nevezhető, de "van barátom" lett a vége.


Ez volt az első alkalom, hogy így próbálkoztam, és nem akarok egy nap után hosszútávú következtetéseket levonni.

Szeretném tovább folytatni, mert más egyéb ötletem, és lehetőségem nincsen sajnos. :(


Szerintetek hülyeség így nőkkel ismerkedni?



2016. ápr. 17. 13:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"Hú, szerintem nagyon béna :(


25N"


Az a béna, hogy amit mondtam a lányoknak, vagy hogy egyáltalán megszólítottam őket?

2016. ápr. 17. 14:12
 12/28 A kérdező kommentje:

Igen mind azt mondta, hogy van barátja.


Akkor ez azt jelenti, hogy nem nézek ki elég jól, mert akkor nem mondták volna?

2016. ápr. 17. 14:14
 13/28 anonim ***** válasza:
77%
Az a bena, hogy odamentel es megmondtad hogy milyen szep
2016. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%
Ne mond a nőknek hogy szépek mert az nyalizásnak tűnik,egyből ledegradálódsz a szemükben és lesajnálnak. Naponta 10x hallják ugyanezt, plusz a fészbukon minden képük alatt ott nyáladzik 30 fiúka ugyanezzel a dumával.Bunkó tahó, vagy vicces szöveggel lehetsz nyerő .
2016. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Akkor halljam a jobb megoldásokat!
2016. ápr. 17. 14:21
 16/28 anonim ***** válasza:
szerintem hanyagold az utcát keress valami hobbit ahol vannak nők. vagy talán szórakozóhely ! de ha mindenképpen utca akkor szia szimpatikus vagy nincs kedved meginni valamit? talán ez beválhat
2016. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#15 Az építő jellegű kritikát és a használható jó tanácsokat ezen az oldalon felejtsd el. A lényeg, hogy minden válaszoló mindent jobban tud nálad és te vagy a lúzer.
2016. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Utcán ismerkedés felejtős ha nem vagy Adonisz. Csak magadat szívatod ,és a 30. elutasítás és lenézően odavetett "van barátom" szöveg után még a legerősebb jellemű férfi önbecsülése is meginog.

Ismerkedj neten ,vagy baráti társaságban indirekt, szórakozóhelyeken, vagy menj el túrázni és csapódj oda szintén egyedül ballagó csajokhoz stb

2016. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Velem buszon, vagy egyetemen szoktak "flörtölni".

Azt szoktam én is mondani, hogy már van valakim. Amúgy nincs, és nem is akarom hogy legyen.

Jól érzem magam egyedül.

2016. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
13%

#19

Annyria szanalmasok vagytok, hogy egy bibliat tele lehetne irni vele

2016. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!