Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, béna utcán idegenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, béna utcán idegenek lányokat megszólítani?

Figyelt kérdés

Korábban írtam már kérdést erről a témáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Akkor az volt a problémám, hogy nem mertem megtenni.


Tegnap bementem a városba (Bp.) megvenni egy könyvet, több boltban is jártam mire megtaláltam. Közben kb. 3 óra alatt 8 lányt szólítottam meg.

Nem akartak ismerkedni velem. Igazából egy volt beszélgetésnek nevezhető, de "van barátom" lett a vége.


Ez volt az első alkalom, hogy így próbálkoztam, és nem akarok egy nap után hosszútávú következtetéseket levonni.

Szeretném tovább folytatni, mert más egyéb ötletem, és lehetőségem nincsen sajnos. :(


Szerintetek hülyeség így nőkkel ismerkedni?



2016. ápr. 17. 13:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

Mi ebben a szánalmas ?

Minden gykérrel össze kellene talán jönnünk?

Ha őszintén kimondom, hogy bocs de nem vagy az esetem/nem érdekelsz, akkor tovább folytatódik a beszélgetés és én leszek a bunkó.

Egyszerűbb annyit mondani, hogy van valakim, és lekopnak rögtön.

2016. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Tehát, akkor összegezve:


Tegnap teljesen fölöslegesen bátorodtam fel, és kezdeményeztem nőknél, és csak hülyét csináltam magamból?


Ez a tényállás?

2016. ápr. 17. 15:16
 23/28 A kérdező kommentje:

21-es


"Minden gykérrel össze kellene talán jönnünk? "


Köszönöm, hogy legyökereztél, és mindenki mást, aki hozzád mer szólni vagy kezdeményezni nálad, akár utcán, akár bárhol.

2016. ápr. 17. 15:18
 24/28 anonim ***** válasza:
46%
Aki nem az eseted, az egybol guoker? Jo, legyszi maradj is inkabb egyedul. Ne legyen gyereked, mert o is megoli majd magat, te meg tovabb viszed a gondolkodasmododat, amire senkinek sincs szuksege. Igy is epp eleg selejt van ebben az orszagban
2016. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
22-re..nagyjából ez a tényállás. A magukat jónőnek képzelők kiröhögnek, lekoptatnak ,a bátortalanabbak meg megijednek és szexuális zaklatónak ,megerőszakolónak, külföldi táncoslány dílernek néznek.
2016. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%

Igen, főleg a szöveg ("szép vagy" -WTF?) béna, de én sem igazán tudom elképzelni, hogy nyitott lennék ismerkedésre utcán. Bocs.

A nyári időszakban viszont rengeteg szabadtéri programot szerveznek (városi fesztiválkák stb), ahol egy csomó lehetőség van megszólítani embereket.

Magamból kiindulva azt a tanácsot tudom adni, hogy ne felszedni próbálj egy lányt, hanem megismerni.. Ne csajozni menj, hanem közeledj hozzájuk emberként.

25N

2016. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szánalmas, bár én utcán, boltban, ilyesmi helyeken céllal vagyok, és dolgom van, nem szeretem, ha háborgatnak, így én is lekoptatok mindenkit, kinézetre és szövegre való tekintet nélkül.

22L

2016. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, főleg nagyobb városban, ha megtanulod a "műfaj" szabályait és kitapasztalod, hogy nálad mi működik és mi nem. És persze nem hátrálsz ki egyből, ha (főleg eleinte) kapsz pár visszautasítást. Amúgy ha nem is jön össze romantikus kapcsolat, pár csajhavert találhatsz így, akikkel eljárhatsz bulizni vagy bemutatnak a barátnőiknek, és máris nem utcán kell majd ismerkedned, hanem lesz társaságod.


Van egy csomó angol nyelvű videó a témában Youtube-on, azok hasznosak lehetnek neked ("daygame" kifejezésre keress rá).

2017. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!