Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ultra gáz, az utcán lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultra gáz, az utcán lányokat megszólítani ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kevés barátom van. Kifejezetten társaságom nincsen. Nem tudom, hogy szerezzek barátnőt. Interneten ismerkedni időpocsékolás nem írnak vissza illetve nyomtalanul eltűnnek. :(

2016. márc. 19. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, milyen fejed van.
2016. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem inkább átlagos. Ez baj?
2016. márc. 19. 19:19
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj :) De ne zaklatólag lépjél fel, tehát az első NEM-et illik komolyan venni és továbbállni.
2016. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy neked nem baj?


Első nem? Ezt úgy értsem, hogy elfognak azonnal utasítani?

2016. márc. 19. 19:22
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Hacsak nem vagy nagyon megnyerő külsőre, akkor inkább hanyagold, mert zaklatásnak veszik.
2016. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ~OnLány~ ***** válasza:
0%

Senki sem tudja,hogy el-e fognak azonnal utasítani.

Ha csak nem valami nyomós okkal állítasz le valakit,akkor lehetséges,hogy nem fognak veled szóba állni,de sosem tudni.

2016. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Onlany


Nem túl biztató a második mondatod.

2016. márc. 19. 19:35
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon ütős duma kell.
2016. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Átlagos kinézettel nem érdemes próbálkoznod.
2016. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha elő tudod magad adni akkor akárki legyen előtted, fog veled foglalkozni. Én sosem csináltam még ilyet, mert ugyanattól félek mint te, hogy elküldenek, kiröhögnek, van pasijuk, nem magyarok, idióták...stb. De szerintem ugyanannyi esély van jót találni mint rosszat.
2016. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!