Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ultra gáz, az utcán lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultra gáz, az utcán lányokat megszólítani ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kevés barátom van. Kifejezetten társaságom nincsen. Nem tudom, hogy szerezzek barátnőt. Interneten ismerkedni időpocsékolás nem írnak vissza illetve nyomtalanul eltűnnek. :(

2016. márc. 19. 19:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
A magyar lányok elég konzervatívak európai szinten is, szóval, ahhoz, hogy egyáltalán szóba álljanak veled, tényleg nagyon megnyerő stílus és kinézet szükséges, mert egyébként némán hallgatni fognak, rosszabb esetben elkezdenek fenyegetőzni. Elég ha csak megnézel néhány social experiment videót a YouTube-n, ahol igen helyes pasik próbálnak csajt felszedni az utcán, de csak nagyon kevés esetben van sikerük. Pedig ebben az esetben az USA-ról beszélünk, ami jóval liberálisabb, mint Magyarország. Esetleg ha egy szende kiscsajnak megpróbálod elcsavarni a fejét (aki nem mer elküldeni a pics@ba, de normális viselkedésű) az utcán, akkor jóval nagyobb esélyed lehet, mintha odamennél már egy ránézésre is magabiztos bombázóhoz, aki úgy elküldhet a fenébe és megsértheti a mimóza lelkedet, hogy csak pislogsz és lehet egy életre mély nyomot fog benned hagyni, főleg ha azt írod, hogy nincsen baráti társaságod. Az igazság az, hogy a csajozáshoz nagyon fel kell készülni mentálisan, mert különben egy-egy lekoptatás rendesen hazavágja a megmaradt önbizalmadat is.
2016. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 PearlDiver ***** válasza:

Kollégám buszon utazva szólított meg egy lányt és azóta összejöttek, elég ígéretes a dolog.

A csávó egyáltalán nem egy donjuan! Csak van önbizalma és jó fej :)

2016. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%

Én azt nevezném ultra gáznak,mikor az ember egy akkora bélgáz felhőt ereget,amitől lepotyognak a madarak az égről,megállnak a templomórák mutatói,lepattog a vakolat minden falról.

Na ez ultra gáz !

2016. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ne szólítsd le elsőként, csak nézz a szemébe vagy mosolyogj egyet. Egy szia is jó kezdet. :)

Legutóbb épp jöttem ki egy helyről, és egy pasi nézett rá, mosolygott és köszönt. Mosolyogtam és visszaköszöntem. Odáig lettem volna a dologtól és vissza, de napszemüvegben volt végig, amíg a metróig együtt mentünk, így nem láttam a szemét, de végig engem nézett, mert a feje felém volt fordítva. Végig mosolygott. Ha leveszi a napszemüvegét, talán látom is, h van-e esélye a srácnak.

Ja, a történethez hozzátartozik, h átlagos, de mások által jó nőnek tartott lány vagyok, de semmi kihívó v macás nem volt rajtam, csak egy egyszerű kabát, nadrág, csizma.

Szerintem nyugodtan mosolyogj rá az illetőre és keresd a tekintetét, köszönj neki. Mert ha nem ragadod meg a lehetőséget, akkor más fogja!

2016. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 ~OnLány~ ***** válasza:

Tudod mit? Ezt próbáld ki,neki bevált :D :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=_47A9Z28U3I

2016. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 ~OnLány~ ***** válasza:
Vagyis hátha ilyen tréfával leszólít valaki,sosem tudni.:P
2016. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csak az elejét olvastam el a válaszoknak. Az első nemet úgy értette az illető, hogy ha visszautasít valaki, akkor az utcán nem illik nyomulni. Mert ott jobban zaklatásnak veszik az emberek, mert az utca nem ismerkedésre van alapból. Ha valaki nem szereti, ha nyomulnak rá, nem megy diszkóba, de azt nem lehet mondani, hogy ne menjen az utcára. Így aki az utcán odamegy egy lányhoz, és esetleg azt mondják, hogy nem, az értse meg, és ne erősködjön.
2016. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Dehogyis!Hát , próbálkozni kell, egyszer csak összejön.
2016. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább bármelyik másik fórumon érdemes próbálkozni. Nekem mindig a kéregetők jutnak eszembe azokról a fiúkról, akik az utcán próbálnak beszélgetést kezdeményezni.
2016. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én azt utcát nem ajánlanám, manapság kevés ember hajlandó arra, hogy csak úgy megálljon az utcán azért hogy veled foglalkozzon.(Ha kivételesen megnyerő vagy talán van esélyed.)

Viszont ha szoktál tömeg közlekedni és testbeszéd alapján (feléd fordított test, feléd néző cipők, haj igazgatása, nem zárt testtartás stb.) úgy tűnik hogy érdekled a kiszemeltet talán érdemes lehet megszítanod. :)

2016. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!