Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúként miért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként miért olyan nehéz megszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés

...írom ezt úgy, hogy FIÚ vagyok. Ma is rámmosolygott egy lány, de egyszerűen nem volt bátorságom megszólítani a vonaton. Féltem, hogy hülyén jövök ki belőle, és hogy ezt mások is látni fogják.


Én olyan vagyok, hogy a nyilvános leégés nagyon ijesztő számomra. Hajlamos vagyok depresszióra is (szedtem is gyógyszert, sőt, most is kéne elvileg...). És úgy érzem, hogy egy ilyen helyzetben nagyon elkezd dübörögni a szívem, de ez az adrenalinnak nem a kellemes fajtája, hanem az, ami egy kellemetlen dologba való belevágás előtt fog el. Pedig tudom, hogy ilyenkor le kéne csapni, mert az összes ilyen lehetőséget kihagyom, sőt, arra is volt már példa, hogy azt is kihagytam, amikor a sültgalamb gyakorlatilag a számba repült...


23/f


2016. febr. 11. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Már 2 éve próbálok megszólitani valakit, de nem megy.
2016. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagytok vele egyedül :/ 23/F
2016. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi olyan nehéz benne? Csak erőt kell venni magadon, az élet túl rövid, és szerintem többet nyerhetsz az üggyel, mint veszíthetsz. Nem a megszólítás a nehéz, hanem az, hogy ne utasítson vissza azonnal minden lány a külsőd miatt. Én sajnos alacsonynak és ocsmánynak születtem, szóval eddig még nem sikerült egy lányt sem találnom, aki legalább randira eljött volna velem.
2016. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a gond, hogy utána hogy tartsam szinten a beszélgetést, mert ha elutasít, hát azt leszrom.
2016. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert mélyebb a hangunk és nem tetszik nekik annyira.
2016. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egy mosoly önmagában véve még nem jelent semmit, saját tapasztalat, de legalább mégis valami. Rám nem igazán szoktak mosolyogni csak úgy, ettől függetlenül meg szoktam szólítani lányokat. Vannak bunkók, ez tény, de ha nem kezdeményezel, akkor soha nem lesz senkid. Nyilván benne van a pakliban a kudarc, de egy értelmes csaj nem fog beégetni, plusz amilyen rohanó világban élünk, az emberek nem a te meg az én nyomorult kis ügyeinkkel foglalkoznak, észre se vennék, ha te kudarcot vallanál egy csajnál. Szerintem nem (csak) a beégéstől félsz, hanem attól, hogy el fognak utasítani a depressziód miatt. A legközelebbi alkalommal menj oda, és szólítsd meg a lányt. Biztosan össze fogsz szedni néhány kudarcot, de ne ijedj meg, és fognak majd jönni a sikerélmények, és idővel egyre könnyebb lesz. Ha úgy érzed, hogy valaki nyitott az ismerkedésre, menj már oda, a jó Isten áldjon meg. 23 éves vagy, mire vársz? Senki nem fog bekopogtatni az ajtódon, ha azt se tudják, hogy a világon vagy. Ahogy telik az idő, egyre csökkennek a lehetőségeid az ismerkedésre, kezdd el végre.
2016. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért olyan nehéz, mert a nők nagyon csúnyán meg tudják alázni az embert, ha az adott illető nem jön be nekik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy igen, vannak olyan lányok/nők, akik igen csak meg tudják alázni az embert. Viszont rajtuk, azért látszik is. Fenn hordják az orrukat, elég látványosan. De rá kell jönni, hogyan lehet kiszűrni az ilyeneket, és máris nagyobb az esélyed... Ehhez viszont gyakorlás kell. Sok sikert!
2016. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!