Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinek csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek csak szexre kellek, én vagyok a szánalmas, vagy ö?

Figyelt kérdés

Véletlenül ismerkedtem meg egy fiatal sráccal, aki felvetette, ha már hetek óta minden nap látjuk egymàst, talàn beszélgethetnénk.

Szóba került, ki mivel foglalkozik, van-e épp valakije...Elmeséltem, völegényem van, aki a párom és a legjobb barátom egyben. Mondta, neki nem fér bele egy pàrkapcsolat az idejébe, más köti le. Ebböl már gondoltam, alkalmi kapcsolatai lehetnek, de nem foglalkoztatott túlzottan a dolog, hiszen melyik huszonévesnek nem volt ilyen idöszaka.

3 napos ismeretségünk során két alkalommal beszéltünk, kiderült, kb 20szor hazudott pofátlanul a szemembe, a legkisebb apróságoktól kezdve odáig, mit akar tölem.

Èn meg voltam gyözödve, barátkozni, hisz vannak fiúhaverjaim, a páromnak is lányok....

Három nap után közölte, neki nem kell olyan nö az ismerösei közé, akit nem lehet megdugni (mint a mellékelt ábra mutatja, maximum 3 nap után)

Egyébként nem tipikus jóképü férfi, alacsony, már már túl karakteres arcú, azonban a nézésében van valami vonzó. Nem igénytelen, de nem is az a jól öltözött, jól ápolt férfi, inkább az a "jól van az úgy, teszek én mindenre".

Hogy valóban akkora sikere van-e a nöknèl, mint amekkora magabiztossággal engem kezelt, nem tudom, de nem úgy néz ki.

Viszont elég szánalmasan érzem magam így is, hogy idöben kiderült.


2015. okt. 31. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindketten :)
2015. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lennél szánalmas? Csinos vagy, szexuálisan vonzó, bepróbálkozott nálad egy fiatal srác. Akár büszke is lehetnél magadra :)
2015. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A felvázolt szituációban ő.
2015. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A leírt helyzetre, én is azt mondhatom, a pasi szánalmas. Ego-lovag, playboy típus, önelégült f... kalap.


Számodra tanulság lehet(ne), ha valóban szereted a párod, ne lépj félre, de ne is feszegesd a határokat.

Ellenben, ha mégis flörtölsz férfiakkal és komolyan fontolgatod, hogy ágyba bújsz velük, akkor nem szereted a párod. Ne hülyítsd!


Én kezemről is csapta le ilyen pasi egyik nagy szerelmemet. Szomszédok voltak. Ők le is feküdtek egyszer, másnap dobta a fickó. A (barát)nő annyira összezavarodott, hogy elvállalt egy Londoni munkát (amin hetek óta rágódott), nekem pedig csak odakintről jelezte, vége. :-o


44 F

2015. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ebben a szituációban a srác volt, de ezt sem gondolnám szánalmasnak. ugyanakkor ha elvonatkoztatunk a kérdés alatti szövegtől és csak a kérdésre koncentrálunk akkor bátran ki merem jelenteni, hogy rengeteg olyan nő van aki csak szexre jó, mert olyan egyszerűek mint egy pohár víz!
2015. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Te mi rosszat tettél?

Kivártál 20 hazugságot... az talán kicsit sok.

2015. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!