Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szánalmas ez egy nőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas ez egy nőtől?

Figyelt kérdés

3 éve párkapcsolatban élő korombeli (22) fiatal nőismerősömosztotta meg, hozzátéve, na, mégis melyik a jobb akkor?


Csak szerintem szánalmas ez?



[link]


(szintén nő vagyok)


2015. okt. 18. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
üdv a korosztályomban
2015. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom őket. De ilyenkor mindig eszembe jut, hogy nem az én reszortom megmondani másoknak, hogyan legyenek (vagy hogyan ne legyenek) boldogok.

24F

2015. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Linó03 ***** válasza:
Hát, ez őt minősíti. De nem lehet, hogy csak ilyen mindenkoron aktuális viccnek szánta?
2015. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, ő komolyan így áll az élethez.
2015. okt. 18. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:

De, szánalmas.

Viszont a barátjának ha lett volna egy kis esze, nem jött volna össze ilyen nővel.

2015. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
talán ő is látja a képet és holnapra dobja a csajt :D
2015. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a Társkeresési problémákhoz?
2015. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mármint az érdekből az azt jelenti, hogy pénzért.


Abban az esetben meg majd aki a pénz adja megmondja, hogy mit csináljon.

2015. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vasárnap pedikur, manikűr, fodrász??? Mióta? Zárva minden a városban....


Mi van akkor ha szerelemből megy férjhez és mégis megteheti mindezt? Az irigység megeszi ezeket a csajokat akik ilyeneket raknak ki fesszbukra......

2015. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Na látjátok, ez a különbség nő és férfi között. Egy nőt az érzelmei vezérelnek, és általában szívesen osztják meg az Oravecz Coelho típusú közhelyeket, nősajnáltató gyökérségeket, de a fentebbhez hasonlók is gyakorta előfordulnak. Jelenleg az egyik FB-kedvencem férfigyűlölő-nőmagasztaló cuccokat posztol, és tucatnyi puncitársa lájkolja, s kommentel alájuk. A férfiak teljesen máshogy működnek. Nem osztanak meg ilyen szarokat, nem kürtölik világgá világfájdalmukat, maximum egy-két haverral alaposan kitárgyalják például a női nemet, vagy névtelenséget biztosító oldalon durrognak. Nekem például eszem ágába sem jutna soha a saját közeli-távoli ismerőseimet traktálni nőgyűlölős-férfihangos odamondásokkal, pedig megtehetném, mert nem alaptalanok. Egy nő esetén meg még vagányságnak is számít, mert ők úgy gondolják, hogy ezzel magabiztosságot, megvezethetetlenséget, elérhetetlenséget sugallnak az ilyen megnyilvánulásaikkal. Ki szoktam röhögni az ilyen csajokat Facebookon, aztán továbblapozok.
2015. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!