Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek szánalmas, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas, ha a kiszemelt lány barátnőjétől akarok kiszedni infót?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tudni óvatosan, hogy tetszem-e neki, de a kiszemelt lányt nem ismerem személyesen csak a barátnőjét (aki az osztálytársam volt) ezért szeretném kicsit beszervezni, hogy puhatolózzon. Nem vagyok benne biztos viszont, hogy jó ötlet, mert fenn áll a veszélye, hogy mindent elmond neki. Csak a barátnőjéről van szó... Mit tegyek? Remélem érthetően fogalmaztam. Kicsit zavarban vagyok most nézzétek el. :D
2016. ápr. 21. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha ezzel a lánnyal nagyon jóban vagy. Ha csak egy sima osztálytárs volt, akivel nem dumáltál rég óta, akkor ne, mivel egyből fut majd a kiszemeltedhez. Viszont ha mondjuk legjobb csaj barát, akibe teljesen megbízol, akkor mehet. 22/F
2016. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az.


A lány helyében nekem ez nagyon nem lenne szimpatikus.. Utoljára általánosban volt jelen ez a dedó.


Elég nagy hátránnyal indulna nálam az, aki másoktól próbálna rólam infókat szerezni, ahelyett, hogy elhívna egy randira.. De ez szubjektív, simán lehet a lány nem így gondolja.

2016. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alapvető infókat kiszedhetsz belőle, ez még nem számít fanatikus szaglászásnak. Mi a neve, van-e barátja, hány éves, mit csinál, ilyeneket. Úgyis el fogja mondani a csajnak, mivel barátnők. Ha esetleg később lesz valamilyen reakció a korábbi érdeklődésedre, akkor helyben vagy, ha meg nem lesz, akkor felejtsd el a lányt.
2016. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez attól is függ, mennyire vagy jóképű forma. Ha egy kis átlagjancsi vagy, akkor ne várj csodát.
2016. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 Olyan nagyon jóba nem vagyunk tulajdonképpen, de szoktunk beszélgetni elég gyakran. Szóval az alap meg van.
2016. ápr. 21. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossz kategória, tedd át a tini párkapcsolatok alá ... :-P
2016. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tanárom pont ezt tette,így bukott le,nem ajánlom:)
2016. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1es vagyok, szerintem akkor ne.

Amúgy nálam is volt már ilyen, hogy legjobb lánybarátomat megkértem hogy derítse ki, hogy van-e barátja a kiszemeltnek, aztán amikor a kiszemelt azért koptatott le, mert van barátja, közben meg persze tudtam, hogy nincs, na akkor röhögtem nagyot. :D

2016. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem ajánlom! Nálam az ilyennel totál leírják magukat a srácok. Egyrészt nem tekintem valami férfias dolognak, de ezt még talán félre is tenném. Sokkal rosszabb viszont az, hogy szerintem egy kapcsolat privát dolog és ha azt tapasztalom, hogy a srác ilyen szinten bizalmaskodik a barátnőmmel, akkor később se várhatok jobbat. Ha össze is jönnénk és később lenne valamilyen nézeteltérés köztünk, akkor is mi lenne? Rohanna a barátnőmhöz megvitatni... Na, ez nem hiányzik az embernek.
2016. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!