Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre a kezdő levélre vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a kezdő levélre vissza fognak írni a lányok? Jó ez a levél?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Peti vagyok 30 éves.

Nagyon szimpatikusnak találtam a képedet és a bemutatkozásodat, ezért íróm ezen levelet becses személyednek.

Én egy nagyon kedves, figyelmes férfi úri ember vagyok.

Sajnos kedvességem miatt a nők eddig csak barátként tudtak tekinteni rám, pedig már nagyon szeretném, hogy az ágyasom legyen egy nő.

Rád gondoltam és remélem te nem csak barátként fogsz tekinteni rám, hanem mint egy kedves aranyos 30 éves férfira.


Üdvözlettel!

Peti


2016. ápr. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem kétértelműen fogalmaztál, hanem rosszul és műveletlenül :D.
2016. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tudja, hogy mit értesz az ágyas alatt, csak már poént csinálnak a témádból, mert tényleg nevetséges.

Ezzel a levéllel csak pár vidám percet okozol a lányoknak, senki nem fogja komolyan venni.

De ha nem hiszed, akkor próbáld ki! Csak a helyesírási hibákat javítsd ki legalább!

2016. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg hogy fogsz magadnak nőt találni?

1. Elkezded magadban is keresni a hibát, és nem nyígni, hogy azért nem kellesz egy nőnek sem, mert kedves vagy.

2. Személyesen is elkezdesz vagy újra nekikezdesz ismerkedni, felméred, hogy a külsőd stb. alapján kinél lehet esélyed... ha látod, hogy magasan a kategóriád feletti nőkhöz akarsz csak odamenni, akkor bele kell törpődnöd, hogy több kudarcélményben lesz részed.

3. Meg kell tanulnod magabiztosan és EGYSZERŰEN, de mégis udvariasan fogalmazni, ismerkedni. Ha az nem jött össze, az nem azt jelenti, hogy Szeszélyes Évszakokba illő kabaré jellegű szöveget kell írnod, mert az csak ront a helyzeten.

4. Fejleszted önmagad. Ízléses és nem ódivatú ruhák, ápoltság, jobb frizura.

5. Nem mutatod ki, hogy kétségbeesetten keresel egy nőt.

6. Járj el olyan szakkörökre, foglalkozásokra, amik érdekelnek téged... ne diszkóban ismerkedj... más helyeken nagyobb az esély rendes beszélgetésre.

2016. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tudod mit? Használd ezt a levelet! KOMOLYAN! Csak mert mi úgysem leszünk ott, amikor a lányok válaszolnak és annak semmi értelme, hogy a mi hatásunkra írsz egy értelmes szöveget, de a továbbiakban ugyan ilyen marhaságokat írogatsz majd felügyelet nélkül. Akkor meg semmi értelme annak, hogy azon lovagolunk, hogy ne írj az első leveledbe 150 évvel ezelőtti stílusban megfogalmazott részeket, meg olyat se, hogy ágyas. Most komolyan, ha te annyira alacsony értelmi színvonalon vagy, hogy az ágyas szóról azt hiszed, hogy élettársat, szerelmet, párt, társat jelent, akkor minek magyarázunk neked??...
2016. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Gyenge vicc. Ha komolyan gondolod akkor meg inkább vegyél magadnak egy guminőt. A világ jobban jár.
2016. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves ...." Ez tavolsagtaro. En munkaugyben szoktam igy emailt irni, de amikor ugy van ott is szia/koszi/...


Legyen benne kerdes!

2016. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez se semmi: "...hanem az agyamba is befekszik..."
2016. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt olvasva butának tűnsz, tele van helyesírási hibával, és láthatólag nem vagy tisztában sem az ágyas, sem az úriember jelentésével sem.

Írj egyszerűbben.


"Kedves XY!


Peti vagyok 30 éves.

Nagyon szimpatikusnak találtam a képedet és a bemutatkozásodat, ezért íróm ezen levelet becses személyednek."

Eelég a mondat első fele.


"Én egy nagyon kedves, figyelmes férfi úri ember vagyok.

Sajnos kedvességem miatt a nők eddig csak barátként tudtak tekinteni rám, pedig már nagyon szeretném, hogy az ágyasom legyen egy nő."

Inkább úgy írnám, hogy: kedves, figyelmes férfinak tartom magam. Az úriembert hagyd le, ellentmondásban áll vele a levél többi része. Azt ne írd, hogy a kedvességet miatt tekintettek barátnak, ez hülyeség. Nem amiatt. Az ágyast meg felejtsd el.


"Rád gondoltam és remélem te nem csak barátként fogsz tekinteni rám, hanem mint egy kedves aranyos 30 éves férfira."

Ezt is kihagynám, helyette elég annyi, hogy szívesen megismernélek jobban/vagy írsz még magadról, hobbidról, és később arról lehet beszélgetni stb stb stb

2016. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Szia Peti, engem nagyon érdekelsz, nekem nagyon tetszett ez a levél, nem tudom a többieknek mi baja lehet veled. :(
2016. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!