Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre a kezdő levélre vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a kezdő levélre vissza fognak írni a lányok? Jó ez a levél?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Peti vagyok 30 éves.

Nagyon szimpatikusnak találtam a képedet és a bemutatkozásodat, ezért íróm ezen levelet becses személyednek.

Én egy nagyon kedves, figyelmes férfi úri ember vagyok.

Sajnos kedvességem miatt a nők eddig csak barátként tudtak tekinteni rám, pedig már nagyon szeretném, hogy az ágyasom legyen egy nő.

Rád gondoltam és remélem te nem csak barátként fogsz tekinteni rám, hanem mint egy kedves aranyos 30 éves férfira.


Üdvözlettel!

Peti


2016. ápr. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megnézném poénból, hogy ezt ki írta. Facebookon fent vagy? :D
2016. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sportos, energikus, fiatal szőke lány vagyok és szívesen megismerkedek veled. Imádok sokat beszélni, de ez remélem nem zavar téged.


Képem itt érheted el:

[link]



A család is fontos nekem, remélem neked is:

[link]


Üdvözlettel!

Vicky

2016. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
Vicky Pollard. :D Neked való.
2016. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%
bszdki... itt oltogatunk már rekord létszámmal, hogy mekkora fogyatékos bemutatkozó levelet sikerült előállítanod és még képes vagy ideírni, hogy a lányok írjanak nyugodtan :D Nem veszed észre, hogy itt most mindenki rajtad röhög? Ez nem az a fórum, ahol ágyasra fogsz lelni, ember... Egy ilyen beugróval legalábbis kötve hiszem :) Szánalom...
2016. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
De akkor hogy találjak komoly kapcsolatot? Nagyon hiányzik egy nő
2016. ápr. 26. 16:10
 56/69 anonim ***** válasza:
A leveledben még ágyast kerestlél, most meg komoly kapcsolatra vágysz?
2016. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, itt az ágyas. :)

2016. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

56. Az ágyas szóra arra gondoltam hogy nőt keresek komoly kapcsolat terén, aki nem csak barátságot akar hanem az agyamba is befekszik azaz ágyasam is lesz.

Akkor lehet kétértelműen fogalmaztam

2016. ápr. 26. 16:15
 59/69 anonim ***** válasza:
Vagy nézz szét valami szálláskeresőn. A legtöbb szállás ágyas :)
2016. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Vagy tán agyasra gondoltál, hogy legyen aki kiegészítsen? Csak elírtad?
2016. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!