Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre a kezdő levélre vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a kezdő levélre vissza fognak írni a lányok? Jó ez a levél?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Peti vagyok 30 éves.

Nagyon szimpatikusnak találtam a képedet és a bemutatkozásodat, ezért íróm ezen levelet becses személyednek.

Én egy nagyon kedves, figyelmes férfi úri ember vagyok.

Sajnos kedvességem miatt a nők eddig csak barátként tudtak tekinteni rám, pedig már nagyon szeretném, hogy az ágyasom legyen egy nő.

Rád gondoltam és remélem te nem csak barátként fogsz tekinteni rám, hanem mint egy kedves aranyos 30 éves férfira.


Üdvözlettel!

Peti


2016. ápr. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
93%

Az ágyas pedig szerinted mióta szép és kellemes kifejezés? Ez még bőven abból az időből származik, amikor a nőknek Kuss! volt a neve. Ráadásul az ágyas kifejezés az házasságon kívüli kapcsolatot feltételezett, ami akkoriban igencsak illetlen volt.. a nő el volt könyvelve egy qrvának.


Már nem azt a századot éljük, ahol a nők szeretettel hallják az ágyas szót.

2016. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy az ágyassal már gyakorlatilag leqrváztad a nőt? Az úriembert egybe kell leírni. "Szia, Xy vagyok! Szívesen megismerkednék veled."

Ez szerintem még mindig jobb a te szövegednél. A kevesebb néha több. Nem kellenek a bugyuta frázisok meg a "becseskedés".

2016. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%
Na most itt nevetek miattad fel oraja a vonaton :D
2016. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
85%
Aki kétszer megkérdezte tőle,hogy "szűz vagy?" és utána írta,hogy elismerte, az a válaszoló az én kedvencem, feldobta a napomat! :)
2016. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%
Ja valaszolnak erre a levelre azt ,hogy nem a Szulejman sorozatban vagyunk...es nem ohajtanak az agyasaid lenni;)
2016. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
100%
Sok a helyesírási hiba, az ágyas pedig lealacsonyító és sértő.
2016. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%
Ők csak lányok nem valami misztikus személyek vagy csodák akikért könyörögni kelljen. Jó tanács: Egyszerűség, lazaság, inkább legyél vagányabb, a saját életed foglalkoztasson, a lányok pedig kiegészítő elemek. Viszont a jó külső és hogy adj magadra kötelező, rondább is lehetsz ha vagány vagy és jó a szöveged, a jó szöveg pedig egyszerű csak beszélsz a szokásos témákról esetleg behozol pár újat.
2016. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
100%
Legalább azt tudnád, hogy írják helyesen az úriember szót... nem ciki kideríteni, ha valamit nem tudsz helyesen leírni.
2016. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
vissza fognak írni, de használd gyorsan és elsőként küldd ki mindegyik csajnak, mert az itt lévő lúzerek mindjárt lenyúlják és felhasználják.
2016. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
100%

Well done Peter!

Az a harminc igencsak jo lesz húsznak is. :D vagy ha tényleg harminc vagy akkor te leszel a negyven eves szűz.

Sziara, csak akkor fog egy no visszairni, ha nagyon bejossz neki, uzennem aki ezt irta. A neten valahogy ki kell tűnni, pozitív értelemben, es kapni fogsz válaszokat.

2016. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!