Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre a kezdő levélre vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a kezdő levélre vissza fognak írni a lányok? Jó ez a levél?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Peti vagyok 30 éves.

Nagyon szimpatikusnak találtam a képedet és a bemutatkozásodat, ezért íróm ezen levelet becses személyednek.

Én egy nagyon kedves, figyelmes férfi úri ember vagyok.

Sajnos kedvességem miatt a nők eddig csak barátként tudtak tekinteni rám, pedig már nagyon szeretném, hogy az ágyasom legyen egy nő.

Rád gondoltam és remélem te nem csak barátként fogsz tekinteni rám, hanem mint egy kedves aranyos 30 éves férfira.


Üdvözlettel!

Peti


2016. ápr. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Jó lehet igaz az hogy az ágyas szót nem veszem bele
2016. ápr. 26. 14:59
 42/69 anonim ***** válasza:
100%

1. Peti vagyok 30 éves.

Vesszőhiány az első mondatban.


2. Nagyon szimpatikusnak találtam a képedet és a bemutatkozásodat, ezért íróm ezen levelet becses személyednek.

Nem "íróm", hanem "írom".

"Becses személyed". Mint egy békebeli levél :)


3. Én egy nagyon kedves, figyelmes férfi úri ember vagyok.

Van női úriember is?


4. Sajnos kedvességem miatt a nők eddig csak barátként tudtak tekinteni rám, pedig már nagyon szeretném, hogy az ágyasom legyen egy nő.

Nem a kedvességed miatt tekintettek rád barátként, hanem másért.

Ágyast keresel? Szintén bő 100 évvel ezelőtti szóhasználat.

Kur*vának keresel nőt? Nagyon nagy sikered lesz :)


5. Rád gondoltam és remélem te nem csak barátként fogsz tekinteni rám, hanem mint egy kedves aranyos 30 éves férfira.

Te már előre eldöntöd, miként tekintsen rád a nő? Előbb talán ismerkedni kéne, és utána meglátja.


Ezen a levélen a nők hasukat fogják majd a röhögéstől jobb esetben, rosszabb esetben kapsz egy nagyon durva levelet, hogy hol keress "ágyasokat".

2016. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagy helyesírási hibákat még akkor is kiábrándítónak tartom, ha már ismerem az illetőt, és amúgy végül is bejön. Aki ilyen alap hibákat vét, hogy íróm, pósta meg nem tudom, az annyira gáz. Oké, nem azt mondom, nem vagyok tökéletes, fórumokon stb. sokszor akkor se törlöm vissza, ha látom, hogy hiba van, mert lusta vagyok, de egy társkeresőn, ahol a legelső benyomást az írásoddal kelted azért össze kéne magad szedni.


Ezen levelet becses személyednek... Nem is ismeritek egymást. Ez oké, ha ismeritek egymást, és tudod, hogy vevő az ilyen archaizáló stílusra, vagy ismer téged és tudja, hogy amúgy jófej vagy, de így simán, nekem rögtön az jutna eszembe, hogy ez milyen erőltetett.


Másik, kedves vagy és aranyos. Fú de izginek hangzik. Ugyanmár, mindenki ezt mondja. Meg amúgy is, mi ebben a nagy dolog? Jóhogy már kedves legyen velem, aki akárcsak baráti kapcsolatban is gondolkodik, ez alap. Ettől nem tűnsz érdekesnek, sőt. Unalmas. Ennyit bírsz elmondani magadról 30 évesen, hogy kedves és aranyos? Ez komoly?


Ráadásul már jól előre közlöd, hogy egy nőnek se kellettél még eddig. A nő ebből ezt olvassa ki: ezzel a hapsival van valami gáz, másképp kellene másnak is. Végül is eddig is látta már, hogy semmi érdekes nincs abban, amit írtál neki. Aztán gyorsan közlöd is, hogy ágyast akarsz. Itt már látja is, hogy mi veled a másik nagy baj. Oké, mindenki azért van ezeken az oldalakon, hogy pár találjon magának, amiben benne van az is, hogy szexelnek. De ezt nem illik leírni. Ez nem így működik. Ettől egy nő rosszul van. Ez úgy működik, hogy megismerkedtek, találkoztok és utána majd LEHET, hogy alakul valami, ha kölcsönösen úgy gondoljátok. Vágod, kölcsönösen. Majd eldönti akar-e veled kufircolni, ha megismert, találkoztok és szimpatikusnak, vonzónak tart. Nem úgy, hogy te már a legelső levélbe leírod igaz, szép kifejezéssel, hogy majd dugsz is velem, ugye?


Ezzel a szöveggel max. a rosszlányokon érhetsz el sikereket, ha mellé meg is tudod fizetni az ágyasnak a díját..

2016. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%
Halljátok én nem is csodálkozok, mikor itt írják, hogy 25 lánynak írtam, és egy se írt vissza. Ilyenekre? Jóhogy...
2016. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szívesen várom itt is a hölgyek jelentkezését. Írjatok bátran!! 😉☺☺
2016. ápr. 26. 15:21
 46/69 anonim ***** válasza:

És senki nem vette észre a lényeget. :D


Kedves XY!


Fiú ágyast szeretnél?

A többiek már kielemezték a leveled bug-jait, de ez az XY.

:)

2016. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%
Peter Griffin személyéhez tökéletes ez a bemutatkozó szöveg. Egyébként pedig én összesz@rtam magam ezen. Isten ments, hogy írjak neked. Nem vagy ép fejben qz fix. :(
2016. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
*az
2016. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, ez kamu.


Ez nem aranyos meg érzelmes, hanem nagyon durván erőltetett. Mint egy századfordulós szerelmes levél PARÓDIÁJA (férfi úri ember... jó, hogy nem női... az úriember szó meg egybeíratik amúgy is). Meg szerinted mikor lesz érzelmes, kedves lány, aki komolyan válaszol egy olyan hirdetésre, ami leírja, hogy "meg akarok egy nőt dugni kötöttségek nélkül?"... ha nem így értetted, akkor emeld fel az értelmező kéziszótárt, és nézd már meg benne az ágyas szó jelentését...


Plusz. Az nagyon taszító, ha más nőket fikázol a bemutatkozó leveledben, meg rájuk kened a sikertelenséged. Tutibiztos, hogy NEM azért nem kellesz senkinek, mert kedves vagy. Vőlegényem is kedves, aztán hoppá... a vőlegényem. Más téren kellene fejlesztened magad vagy meglátnod magadban a hibát.


Aki értelmes, az nem fog neked válaszolni, max. aki butuska. Vagy aki szívatni akar.

2016. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
100%
Sorra írjátok ki a betegebbnél betegebb kérdéseket. Ennyire korcs emberek vagytok?
2016. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!