Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre a kezdő levélre vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a kezdő levélre vissza fognak írni a lányok? Jó ez a levél?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Peti vagyok 30 éves.

Nagyon szimpatikusnak találtam a képedet és a bemutatkozásodat, ezért íróm ezen levelet becses személyednek.

Én egy nagyon kedves, figyelmes férfi úri ember vagyok.

Sajnos kedvességem miatt a nők eddig csak barátként tudtak tekinteni rám, pedig már nagyon szeretném, hogy az ágyasom legyen egy nő.

Rád gondoltam és remélem te nem csak barátként fogsz tekinteni rám, hanem mint egy kedves aranyos 30 éves férfira.


Üdvözlettel!

Peti


2016. ápr. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb kezdő levél: "Szia :)" Tapasztalat, hogy mindig bejön, akinek tetszel... nekem erre írt vissza a legtöbb.
2016. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
20. Ezt mondom én is. Eddig mindegyik rossz volt. Most akkor írjon már valaki egy jót
2016. ápr. 26. 14:14
 23/69 anonim ***** válasza:
100%
Előbb írtam.
2016. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
lol
2016. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég béna lehetsz ha mással akarod meg íratni a levelet !
2016. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
88%
ha már trollkodsz, akkor trollkodj rendesen, vagy máskülönben sehogy! Ha viszont komolyan gondolod ezt a levelet a "ezen levelet becses személyednek", és a "férfi úri ember vagyok" (az ágyasos részt inkább meg sem említem), akkor fogyatékos vagy.
2016. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
93%

Te jó ég. Ez nagyon gáz. "becses személyednek". "ágyasom legyen egy nő".

Ha ágyasodnak akarsz egy nőt, vedd elő a bukszád és keress egy ku.rvát. Erre a levélre nem fogsz normális választ kapni.

2016. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:
26. Ezek miért lennének fogyatékos írások? Szerintem szép úri emberhez méltó kifejezések. sok nő örül szerintem az ilyen úri embereknek.
2016. ápr. 26. 14:23
 29/69 anonim ***** válasza:
6%
A hatereknek mondanám hogy 1 kva betüt írt el, a másik, hogy szerintem csak frappánsat akart írni érdekes szavakkal, én is marhaságokat írtam régen, de aki nem csajozáson nő fel nem fog rájönni, hogy hogyan kéne, egyébként ha a lányok írnának a fiukra mi szinte leszarnánk a szöveget, ha jó a csaj írhatna bármit.
2016. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
100%

Arra még jobban vágynak a nők, hogy a "becses" személy, aki randira, ismerkedésre kéri fel őket, legalább helyesen le tudja írni az úriembert, ha már akkora úriember.


Az úriember egyik ismérve az volt, hogy egy tanult és művelt férfi. Nálad ez már itt megbukott, hogy képtelen vagy leírni helyesen azt, hogy úriember.

2016. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!