Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavaró, unszimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, unszimpatikus, ha egy nőnek nincs önbizalma, pedig szépnek, csinosnak tartják?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy csúnya, bálna testű, hanem hogy nem hiszi el magáról, amit a külvilág jelez, nem szeret feltűnést kelteni. Introvertált is, szociális fóbiája van, nem enged közel senkit, nem szeret emberek között lenni, bizalmatlan. Ilyesmik.
2016. ápr. 19. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak azt akartam ezzel mondani, hogy csak akkor okoz gondot (ahogy a dolgok többsége), ha túlzásba viszed, és ha a mindennapi életben akadályokat okoz. A mindennapi élet pedig a két félen múlik, ugye ahogy már utaltak rá, aki koktélpartikra akar menni veled, azt zavarni fogja, aki nem, azt meg nem. Nekem amúgy szimpatikus is ez kicsit, magam is introvertált vagyok, viszont van bennem ambíció, hogy jobb legyek mindenben (ami nem párosulna pökhendiséggel). Te ezzel mennyire vagy kompatibilis?
2016. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem unszimpatikus, hanem antipatikus.

Különben pedig lehet, hogy valakinek épp ez vonzó lesz, de te azt sem fogod elhinni, hogy ez számára bejön, hisz nem hiszed el, hogy ha te saját magadnak nem tetszel, akkor másnak mégis hogyan...

2016. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én idegesítő voltam (talán ez a legjobb szó), nem volt megfelelő önképem. Nem mertem olyan ruhát felvenni ami iszonyat jól állt. És erre csak évek múlva jöttem rá.

Biztos zavaró volt a családom, barátnőim számára hogy rinyálok hogy hogy nézek ki, mikor minden nap napi egyszer tornáztam, majd este futottam is. És egyszerűen csak a tengerpartra menet mertem rövid gatyát venni.

Visszagondolva elképesztő emberek a családom és barátaim hogy nem b***tak nyakon az akkori énem miatt. Figyelek rá, hogy soha többet ne legyek ilyen.

2016. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem csak zavaró, hanem kerülendő.

Egyszer volt ilyen barátnőm, akkor megfogadtam, hogy soha többet.

Én a partnere szerettem volna lenni, nem a pszichiátere.

2016. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!