Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavaró, unszimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, unszimpatikus, ha egy nőnek nincs önbizalma, pedig szépnek, csinosnak tartják?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy csúnya, bálna testű, hanem hogy nem hiszi el magáról, amit a külvilág jelez, nem szeret feltűnést kelteni. Introvertált is, szociális fóbiája van, nem enged közel senkit, nem szeret emberek között lenni, bizalmatlan. Ilyesmik.
2016. ápr. 19. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 ilyen lannyal volt kapcsolatom, mar az elsobol is tanulnom kellett volna. Sajnalom az ilyen embereket, de parkapcsolatban lenni veluk nem valami jo.
2016. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos nők elszívják az ember életkedvét. Jártam egyszer egy ilyen lánnyal, meg is mondtam neki hogy nekem nincs lelki erőm egész nap őt győzködni arról hogy szép és hasonlók. Egyszerűen belefáradtam.
2016. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek a szemével nézed ezt a lányt. Ha az enyémmel, akkor nem zavaró, sőt, talán még vonzó is, mivel az ember a hozzá hasonló emberek felé próbál konvergálni. Nyilván egy extovertált ember számára elég unalmas lenne ez a lány, de egy hasonlóan introvertált ember teljesen megértheti az érzéseit.

Nekem is mondták már párszor, hogy nem vagyok csúnya, de én továbbra is annak tartom magam.

2016. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Abban az esetben ha tényleg így van akkor olyan rossz érzés, hogy ennyire alulértékeli magát...


Akkor viszont undorító, ha ez ilyen álszerénység és provokáció, hogy agyondícsérjék a kanos(?) férfiak. Neten futni ebbe bele, például itt az oldalon is mikor képeket raknak ki magukról csajok a kérdésben "jaj de csúnya vagyok" írással aztán közben tök jól néznek ki...

2016. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül rám is igaz az introvertáltság, szociális fóbia, bizalmatlanság. Csúnyának nem tartom magam, ha dicsérnek elfogadom a bókot.

Tudom hogy nem könnyű velem, de sosem árultam zsákbamacskát. Szerintem lehet vele élni a megfelelő partnerrel, akinek van türelme ehhez. Nyilván én is próbálom megerőltetni magam ahol csak tudom, de nem őszinte a mosolyom a párom baráti társaságában.

Minden tiszteletem azoké, akik el tudnak viselni minket. 23l

2016. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

szép és nincs önbizalma?


álomszerű :D

2016. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de nehéz elhinni, hogy ilyen tényleg létezik. 23/F
2016. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor zavaró, ha túlzásba viszi a panaszkodást. Ha mindennek úgy áll neki, hogy "nem fog sikerülni, nem lesz jó, elrontom", satöbbi, és a segítő próbálkozásokat is visszautasítja, akadályoztatja. Mindezt csak azt jelenti, hogy ő szeret ilyen lenni, és ilyen is akar maradni, imád panaszkodni, csak hát ezzel csak elrontja a másik ember kedvét is.
2016. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8: nem így értem. Már a témától is bestresszelek. Nem szoktam ilyenekről témázni, hogy csúnya vagyok, csak érződik a viselkedésemen. Sőt kifejezetten irritál, ha bókol valaki, erőltetettnek, jópofizásnak tartom.

#3: megcsillant egy reménysugár, csak egy hasonló férfi mellett tudom magam elképzelni, akivel nem kell koktélpartikra járni, estélyiben, ennyi.

2016. ápr. 19. 14:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én is introvertált, szociofóbiás vagyok. nem tarom magam csúnyának, sőt mióta fogytam nagyon is elégedett vagyok a kinézetemmel, de amikor a barátom bókokat mond, dícsérget mindig kicsit kétkedően fogadom.. sokszor megkérdeztem tőle,hogy tényleg úgy gondolja-e vagy csak szeretne tőlem valamit... nekem olyan furcsa érzés, hogy egy férfi gyönyörűnek talál, talán azért is mert rengeteg bántást kaptam (iskolás koromban) és ez lelki sérüléseket okozott, nehezen hiszek el bármit is.. azért mégis próbálom elfogadtatni magammal,hogy tényleg szép vagyok másnak a szemében is

24N

2016. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!