Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és még nem volt soha barátnőm,épp ezért tapasztalatlan is vagyok.Lányok nektek ez mennyire lenne zavaró tényező?

A konkrét kérdés viszont az,hogy alapvetően egy vicces,jó humorérzékű srác vagyok,ha már ismerem a másikat.

Nem tudok rögtön flörtölni,poénkodni ami miatt azt hihetik hogy egy unalmas és savanyú ember vagyok pedig nagyon nem.Akkor tudok velük rögtön hülyéskedni,ha a lánynak nagyon közvetlen,laza természete van.Akárhogy is próbáltam eddig ezen javítani,nem nagyon sikerült.Ha csak ketten vagyunk,akkor hamarabb meg tudok nyílni,mint egy társaságban.Nektek mi a véleményetek egy ilyen férfiről?

Külsőmmel nincsen gond,kaptam már meg a jóképű jelzőt :)

Ilyen tulajdonságokkal hogyan lehet nekem barátnőm?



2016. ápr. 17. 14:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Sajna nem tudom,hogy hol találhatnék egy hasonló személyiséggel rendelkező lányt.Akkor nincs semmi,gond ha lány nagyon közvetlen,mert akkor hamar"fel tudok oldódni" és előjön az igazi személyiségem,csak ugye nem mindenki ilyen...

Próbálok ezen javítani,és úgy érzem valamilyen szintem már sikerült,de még nagyon nem az igazi.

Ami a szex részét illeti soha nem az éltetett,hogy össze-vissza d.gjak.Az ilyen egy éjszakás kalandok,és az érzelem mentes szex nem vonz.Az a célom,hogy egy találjak egy nőt,akivel kölcsönös lesz a vonzalom, és bizalom és akkor nem kell attól tartania,hogy lelépek.

2016. okt. 17. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!